0:0
5:3
- : -

Spartak Pelhřimov - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 5:4
43. Václav Fučík, 46. Václav Fučík, 49. Maxmilián Škoda, 53. Václav Fučík, 60. Tomáš Kocián - 20. Petr Krhut, 44. Jiří Kloss, 45. Richard Plandor, 46. Martin Najvar; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:2 + Jiří Kloss OS; využití: 2:0; diváků: 129; zásahy brankářů: Libor Domkář 37 - Martin Sklář 31; po třetinách: 0:1, 0:0, 5:3;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
Utkání, ve kterém jsme vedli jen 35 sekund a máme 3 body domácí diváci asi nepamatují. Dnes nám chyběl lepší pohyb bez míčku a tím více možností na překonání zatažené obrany soupeře. Po stažení sestavy jsme bohužel kupili školácké chyby, které soupeř s klidem proměňoval. Štěstí tentokrát stálo na naší straně. Díky soupeř, díky opět také nejlepším divákům v lize.
Komentář hostů Barabáš Pavel (Asistent trenéra):
Do Pelhřimova jsme přijeli v improvizované sestavě a málem jsme vytěžili z minima maximum. I když body nebereme, tak myslím, že mladí hráči dnes získali dost zkušeností. Rozhodující v utkání byly síly, druhé v pořadí byla discipinovanost jednoho hráče (zbytečné vyloučení po vstřelené brance) a třetí povrch, který strašně klouzal, ale to měly obě strany stejné a možná by to pomohlo více domácím. Děkuji soupeři za utkání. Také děkuji divákům za kulisu.
60:00
Střely ve 3. části: 21:20
60:00
59:25
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
59:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (5:4).
58:59
Vyloučen hráč #17 Petr Krhut družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
58:47
Hosté měli další standartní situaci, ale DOmkář bez problému chytá.
56:40
Kocián po krásne kombinaci netrefuje prázdnou branku.
54:28
Hostující golman předvadí nádherný zákrok a zachraňuje svůj tým.
52:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #37 Kryštof Smejkal (4:4).
52:16
Fučík se vrátil z trestné lavice a dovršil doražením hattrick.
50:56
Hosté kombinují, ale Domkář je v pozoru a chytá střelu.
50:06
Vyloučen hráč #27 Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:19
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Maxmilián Škoda bez asistence (3:4).
46:20
Hra se hodně zintezivněla, je to hodně vyhrocený zápas z obou stran.
45:56
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #51 Martin Najvar, asistoval #17 Petr Krhut (2:4).
45:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #7 Dan Kalina (2:3).
44:54
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #86 Daniel Prašivka (1:3).
44:54
Hosté předvedli jak umí breky a dávají gól.
43:30
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #67 Jiří Kloss bez asistence (1:2).
43:30
Vyloučen hráč #67 Jiří Kloss družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
43:30
Vyloučen hráč #67 Jiří Kloss družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R - osobní trest.
42:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #10 Maxmilián Škoda (1:1).
42:47
Domáci předvádí krásnou kombinaci a končí ještě hezčím gólem.
39:34
Vyloučen hráč #10 Maxmilián Škoda družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
39:34
Sporné vyloučení Maxmiliána Škody, který sice poslal hráče za mantinel, ale zahrál miček.
37:37
Domácí stále vytváři tlak a stříli, ale bohužel trefují jen tyče.
35:40
Nahozené míčky hostů bezproblému sbírá Smejkal.
33:33
Diváci opět předvadí jejich skvělé fandění.
31:06
Hosté měli standartní situaci, ale Hendrych skvěle blokuje střelu svým tělem.
28:45
Kalina v šanci, ale přestřeluje branku.
27:22
Hosté opět v akci, ale Domkář opět bezproblému chytá.
25:14
Hosté zakončují, ale jen mimo branku.
23:12
Hosté ze standartní situace trefili pouze Domkáře do břicha.
20:01
Úvodní vhrazování druhé třetiny vyhrává Knězů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:12
20:00
19:58
Hosté předvedli že breaky umí krásně zakončovat a vstřelili první gol utkání.
19:57
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #73 Pavel Barabáš (0:1).
18:35
Domácí si vytváří nádherné šance, ale bohužel končí mimo branku, nebo to chytne hostující golman.
16:11
Stále čekáme na první branku dnešního utkání, šance jsou na obou stranách.