4:1
- : -
FBC Hranice

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Hranice 8:6
10. Patrik Pícha, 32. Ondřej Smékal, 34. Patrik Hegar, 35. Pavel Barabáš, 52. Ondřej Smékal, 55. Petr Krhut, 57. Richard Plandor, 60. David Friedel - 12. Tomáš Václavík, 17. Jan Kolajta, 25. Matěj Rada, 26. Tomáš Václavík, 37. Jan Kolajta, 44. Lubomír Kratochvíl; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 20 - Ondřej Kolajta 17; po třetinách: 1:2, 3:3, 4:1;
Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra):
Dnes strašně těžké utkání. Nerozumím tomu, proč jsou Hranice tak dole. Byl to zatím nejlépe připravený tým, který proti nám hrál. Myslím si, že jsme vyhráli díky klidnějším hlavám a větším zkušenostem s těžkými zápasy. Děkuji soupeři za takový to zápas, který nás posouvá dál a dívákům za podporu.
Komentář hostů Hloch Marek (Trenér):
Dnes jsme si zaslouzili minimalne bod. Vyborne poctivy vykon od vsech hracu. Urcite jsme nebyli horsim tymem nez Roznov. Velka pochaval vsem hracum. Konec utkani hrube ovlinili rozhodci svoji chybou, hamba, ostuda! Nepravem standartka nepravem 2minutove vylouceni. Souper jim muze za zaver podekovat. Klukum jsem se za svoje chovani omluvil, pokazil jsem svou otevrenosti vyborne rozehrane utkani. Skoda. Tohle mrzi.
60:00
Střely ve třetí části - domácí 9, hosté 7 - celkově Rožnov 25 a Hranice 26.
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:44
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 David Friedel, asistoval #69 Richard Plandor (8:6).
59:44
Backhandem trefuje a posílá do vedení o dvě branky Friedl!
59:30
Tak teď Sršně zachránilo břevno!
57:50
Timeout FBC Hranice
57:50
Po time-outu Hranic vidíme jejich prázdnou branku.
56:54
Rožnovská střídačka ožila.
56:13
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #17 Petr Krhut (7:6).
55:00
Se to Hlochovi nelíbilo no, tak si něco odřekl a rozhodčí to slyšel..
54:53
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut bez asistence (6:6).
54:53
Vyloučen hráč #25 Marek Hloch družstva FBC Hranice na 2 minuty za nesportovní chování.
54:53
Na zemi leží brankář hostí, branka a musí zasáhnout zdravotní služba Červený kříž!
54:36
Viktořík běžel naplno sprintem a Smékal ho stejně předběhnul, takže do obrany se vrátil první.
53:15
Hra je velmi agresivní, domácí Rožnov více na míčku.
51:15
Smékal pozorně poslouchal v time-outu co se má dělat a tak to vypadá, snižuje skóré!
51:09
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal, asistoval #17 Petr Krhut (5:6).
50:39
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
50:39
Trenérovi A-týmu Mirovi Kaslovi se nelíbí představa, že by si body odvezli do Hranic.
49:15
Smékal opět všude. Rožnov zkoušel v útoku, ale na míčku jsou opět hosté.
48:05
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
47:25
Oba rozhodčí se hlásí, Rožnov si opět zahraje oslabení. Odpočinout si jde Hegar.
47:00
Kolajta zas nebezpečný, překvapuje nás to?
46:08
Host Václavík zkoušel, zda mu drží hlava na krku. Je to dobré, drží
45:34
Chtělo by to hru trochu uklidnit, je to zbrklé a míček končí často mimo hřiště.
43:59
Na hřišti lítají sprostá slova a občas lítají i hráči po zemi.
43:22
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #34 Matěj Rada (4:6).
42:40
Rožnov ustál oslabení a v hale je opět cítit napětí.
40:55
Vyloučen hráč #46 Marek Polášek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
40:55
Faul na Orla si jde odsedět Polášek.
40:20
Rožnovští začali hru na míčku.
40:00
40:00
Ve druhé části byli opět aktivnější ve střelbě hosté, kdy domácí vystřelili 9, hosté dokonce 11.
40:00
Střely ve 2. části: 9:11
40:00
39:52
V posledních vteřinách zkoušel své extraligové zkušenosti ukázat na hřišti Burýšek. Skóre ale nijak nezměnil.
39:27
Fyzička Smékala je dechberoucí.
38:53
Peťa Krhut teď dvakrát zkoušel, dneska míří buď vedle nebo nad.
38:17
Prašivka ztrácí v útoku a Kolajta z Hranic chtěl dvakrát potrestat, ale Škrobák chytá!
37:07
Tutovku teď přestřelil Peťa Krhut! Chytá se za hlavu, tak asi ví..
36:35
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta z trestného střílení (4:5).
35:40
Trestné střílení družstva FBC Hranice neproměnil #33 Jan Kolajta.
35:40
Trestné střílení Jirka vychytal!
34:46
Vyloučen hráč #8 David Friedel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
34:04
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #17 Petr Krhut (4:4).
34:04
Obrovský tlak na branku hostí se vyplatil a skóre srovnává kapitán domácích!
33:36
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar bez asistence (3:4).
33:36
Hegar vybojoval míček v půlce hřiště a sám na golmana mu vymetl pavučinku v pravém rohu!
33:07
Duo v útoku Viktořík-Plandor jen zmařené šance. Ale - šance tam jsou.
31:55
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal, asistoval #77 Petr Burýšek (2:4).
31:55
Backhandem se trefuje Smékal po přesné nahrávce Burýška.
30:42
Teď přihrávka od Standy Barabáše na Štuska - minul tutovku!
30:16
Hegar opět aktivně.
29:33
Rožnov až moc kombinuje, pak jim chybí konečná střela.
27:10
Hraje se víceméně jen v obranném pásmu Valachů, Hranicím rozhodně brankový náskok nestačí.
25:11
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #6 Ondřej Dobeš (1:4).
25:11
Tohle měl Jirka chytit. Jde vidět, že ho to mrzí.
24:46
Bývalý rožnovský hráč Novosad prosprintoval hřiště a zadělal na útočnou akci.
24:45
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #34 Matěj Rada, asistoval #46 Jiří Vraj (1:3).
24:10
Pořadatelé věří, že se ten Mára Polášek dneska prostě prosadí, má opravdu dost šancí.
23:20
Hra má poměrně vysoké tempo, oba týmy hned po zisku míčku útočí.
22:27
A je to tu zase - agresivnější hra Hranic, je vidět, že chtějí navýšit skóré.
21:40
Plandorovu střelu od mantinelu přesně viděl Kolajta.
20:14
Ani ne 20 vteřin a Škrobák si už osahal míček.
20:00
20:00
Střely v první části - Sršni 7 - Hranice 8.
20:00
Střely v 1. části: 7:8
20:00
19:12
Kapitán Sršňů Pája zkoušel žabkou obhodit gólmana, ale skóre zůstává v poslední minutě 1. třetiny neměnné.
18:33
Nejvíce střel na bránu má Mára Polášek, ale zatím všechny mimo bránu.
17:50
Ten Škrobák si v bráně neodpočine.
17:22
Polášek si uvědomuje faul na Novosada a sportovně se omlouvá.
16:46
No, co říct. Hosté jsou ve vedení.
16:36
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (1:2).
16:18
Hranice velmi nebezpečný soupeř najednou.
15:44
Kostelecký hodil sprintík po nechycené nahrávce od Hegara.
14:43
Útočné trio - Polášek, Plandor, Viktořík má dnes velmi přesné nahrávky a jejich chuť po gólech jde vidět.
13:33
Zkušený Peťa Krhut teď školácky odevzdal míček hostům.
12:30
Na hřišti slyšíme sprostá slova, hosté z nedalekých  Hranic převzali kontrolu nejen nad hrou.
12:07
Ríša Plandor na Burýška, který zkoušel od pravého mantinelu, ale opět, nic z toho.
11:22
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík bez asistence (1:1).
11:22
David Friedl chtěl urychlit rozehrávku, ale drobné zaváhání nabídlo šanci hostům, kteří nepohrdli.
09:30
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #9 Patrik Pícha, asistoval #77 Petr Burýšek (1:0).
09:30
Po nepovedené střele Marka Poláška, se po nahrávce Peti Burýška prosazuje krásnou střelou Patrik Pícha!
08:30
Sršni hrají velmi aktivně, zkoušejí prostřelit brankáře hostí.
07:43
Hegar velmi nebezpečný v útoku. Snad mu ta energie vydrží do konce zápasu.
07:00
Opět nebezpečný Kolajta!
06:16
Obranné duo Burýšek - Pícha si vyměňují přihrávky, občas zapojí do hry i Viktoříka, který je hladový po gólu.
05:10
Novosad vyzkoušel pozornost střelou z poloviny hriště Jiříka v domácí bráně, ale jeho střela hodně mimo tři tyče.
04:06
Kolajta z Hranic zkoušel střelu od mantinelu na Jirku Škrobáka, ale nic z toho.
02:42
Jeden ze tří bratrů Barabášů Stanislav, předvedl, jak se dělá kotoul ze sprintu.
01:52
Rožnov více na míčku, bnrakář hostí se první dvě minuty zahřál.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Ondřej Dobeš, Jaroslav Král, Marek Hloch, Jan Grygar, Tomáš Václavík
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Stanislav Barabáš, David Friedel, Pavel Barabáš, Ondřej Smékal, Petr Krhut