1:0
3:3
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 5:6
15. Mikuláš Svoboda, 26. Adam Klimeš, 43. Tomáš Jedlička, 54. Viktor Kejík, 60. Tomáš Jedlička - 4. Jiří Šimek, 7. Richard Plandor, 18. Petr Krhut, 42. Petr Krhut, 48. Richard Plandor, 57. Richard Plandor; rozhodčí: Jan Beránek - Lukáš Ležák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 20 - Jiří Škrobák 34; po třetinách: 1:3, 1:0, 3:3;
Komentář domácích Gremmel Jakub (Trenér):
Vím, že kluci chtějí. Vidíme to. Bohužel, příjde vždy jedna chyba, která nás vrátí zpět na začátek. Dnes dotahujeme celý zápas, když už cítíme, že zápas zlomíme na naší stranu, příjde ta individuální chyba a jdeme o začátku. Kluci chválím, že se vždy dokáží zvednout. Ale na výborně bránící Rožnov je to prostě málo. Věřím, že kluci vezmou zodpovědnost a už to příjde. Děkuji Rožnovu za zápas a přeji štastnou cestu domu. Pro nás všechny je to zkouška trpělivosti ale je to pořád florbal, proto ho všichni máme tak rádi. Přeji všem hlavně zdraví a příští týden na Svitavy! HouHou Ali
Komentář hostů Barabáš Pavel (Trenér):
Výborný vstup do utkání, kdy nám vycházelo to, co jsme chtěli hrát. Díky dvou špatným střídáním jsme dostali dvě branky a pustili soupeře do hry, který nás celou druhou třetinu válcoval, ale v tom nás podržel výborným výkonem náš brankář. Třetí třetina už byla vyrovnaná, ale byli lepší v zakončení. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:25
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #22 Antonín Šmerák (5:6).
57:16
Vyloučen hráč #8 Mikuláš Svoboda družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nesportovní chování.
56:21
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor z trestného střílení (4:6).
56:21
Plandor ukázal, že to s baldou umí a zorem vykoupal Rychlého. Domácí se opět ocitávají ve dvoubrankovém deficitu.
53:47
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #8 Mikuláš Svoboda (4:5).
53:47
Kejík teď chytře schoval svůj střelecký pokus za bránícího hráče, aby Škrobák nic neviděl a balónek tak proplaval za záda rožnovského golmana.
52:45
Po Klimešově střele dorážel Zouhar, Škrobák oba pokusy zneškodnil.
47:09
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (3:5).
47:09
Neskutečnou střelou vymetl bližší šibenici Plandor a hosté si opět berou dvoubrankové vedení.
45:01
Rychlý teď podržel svůj tým krásným zákrokem.
44:06
Sérii nebezpečných pokusů domácích Rožnov přežil bez obdržené branky.
42:39
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #17 Filip Konstant (3:4).
42:39
Líšeňský starosta našel před brankou volného Jedličku, který snižuje.
41:21
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #8 David Friedel (2:4).
41:21
Krhút posílá Rožnov znovu do dvoubrankového vedení.
40:01
Úvodní buly poslední třetiny patří Rožnovu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:5
40:00
39:55
Aligátory bude mrzet, že z této třetiny nevytěžili více. Byli jednoznačně lepší.
39:31
Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání.
38:34
Dnešní utkání sleduje 18 diváků. Děkujeme.
36:25
Další krásná střela Zbořila a po dorážce se ještě natahoval Kejík. Ani jeden pokus však neskončil gólem.
35:10
Krásná střela Zbořila pouze rozezněla tyčku.
34:36
Vyloučen hráč #97 Martin Najvar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
34:00
Domácí hrají posledních pár minut lépe, avšak nejsou schopní bodovat.
32:50
Domácí krásně kombinovali na půli soupeře, ale nepřesná přihrávka Svobody je vyhnala zpět na jejich polovinu.
30:05
Další tutovku domácích neproměnil M. Svoboda.
28:28
Klimeš samotný před brankou trefil pouze Škrobáka.
27:56
Trestné střílení družstva FAT PIPE Aligators Klobouky neproměnil #99 Adam Klimeš.
27:56
Líšeňský starosta Konstant obral o balónek posledního beka hostů a pak si vynutil faul a trestné střílení.
25:40
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #99 Adam Klimeš, asistoval #3 Matyáš Zouhar (2:3).
25:40
Zouharova rychlá nahrávka z rohu hriště na volného Klimeše, který nezaváhal a zabil posílá domácí do vedení.
24:33
Krásná práce Klimeše zblokoval střelu a na středě umyl dva protihráče.
23:00
R. Svoboda teď vytasil několik krásných obranných zákroků a ulehčil tak Rychlému práci.
20:01
Místo úvodního buly máme volný úder hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:12
20:00
18:03
Jedlička skoro odpověděl na gól hostí, míček však zůstal rotovat na čáře a Škrobák se stihl rychle zorietovat.
17:06
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #3 Ondřej Smékal (1:3).
17:06
Právě jsme byli svědky krásného zakončení Krhuta, který posílá Rožnov do dvoubrankového vedení.
15:22
Rychlý likviduje další střelu Rožnova.
14:12
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #99 Adam Klimeš (1:2).
14:12
Po střele Klimeše přišla dorážka Svobody, který nezaváhal.
11:55
Povedenou střelu Svobody zlikvidoval brankář hostů helmou.
08:15
Krásnou žabičkou našel Indruch v předbrankovém prostoru Zouhara, ten nedokázal procpat míček za záda gólmana.
06:30
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #70 Jakub Štůsek (0:2).
06:30
Štůsek zachytil rozehrávku domácích a před prázdnou brankou našel Plandora.
03:53
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #99 Jiří Šimek, asistoval #69 Richard Plandor (0:1).
03:53
Krásnou pravou šibenici vymetl Šimek a posílá hosty do vedení.
00:01
Úvodní buly patří hostům.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Lukáš Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Jiří Šimek, David Friedel, Petr Krhut, Ondřej Smékal, Richard Plandor
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Roman Svoboda, Antonín Šmerák, Ondřej Lorenc, Mikuláš Svoboda, Adam Klimeš