0:0
2:0
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - Spartak Pelhřimov 3:2
19. Richard Plandor, 53. Petr Kittel, 55. Ondřej Smékal - 5. Tomáš Kocián, 7. Jan Knězů; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 18 - Libor Domkář 24; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:0;
Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra):
Poctivé utkání od obou týmů, proto padlo málo branek. I oba brankáři byli dnes dobří. Rozhodlo asi domácí prostředí, protože v závěru jsme cítili, že jsme lepší a věřili, že vyhrajeme. Děkuji soupeři za dobré utkání a divákům za podporu.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Dobrý vstup do utkání, v první třetině jsme měli nabídnuté šance využít a mohlo se utkání vyvíjet jinak. V druhé třetině byl soupeř aktivnější, dlouho nám přálo štěstí. Soupeř si ale díky své aktivitě výhru zasloužil. Rozhodujícím momentem byl nevyužitý break 3 na 1 a z následného protiútoku vyrovnání. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
59:59
Zápas končí vítězně pro domácí, i když to dnes bylo velmi vybojované.
59:55
Peťa Kittel netrefuje prázdnou branku.
59:26
Hosté velmi aktivní, chtějí dorovnat.
58:57
Střelu od Fučíka chytá Štůsek a rožnovská střídačka oslavuje.
58:16
Hostí bez brankáře.
58:15
Timeout Spartak Pelhřimov
57:06
Rozhodčí už podruhé přerušuje hru, protože tam až moc zavazí.
56:19
Domácí drží aktivně míček, zkoušejí navyšovat skóré.
54:50
Rožnovská střídačka ožila.
54:29
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #17 Petr Krhut (3:2).
54:29
Smekyho dělová rána vymetla pravý roh a otáčí tak zápas!
54:12
Domácí aktivně na míčku.
52:20
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #96 Josef Viktořík (2:2).
52:20
Už jsem chtěla psát, že není možné, že nedali gól. Nakonec Peťa Kittel dorazil a srovnává skóré!
51:02
Peťa Krhut i Pája Barabáš zkoušeli na Smekyho před bránou, ten ale stále vedle.
49:25
Bojovná energie rožnovských Sršňů jde z hřiště cítit. Jako trdelník na pouti.
48:11
Duo Smékal - Plandor zkoušeli skóre dorovnat, ale hostující brankář je dneska fakt dost ready.
46:35
Tempo hostů zpomalilo, za to Sršni jsou více na míčku a jsou hladoví po gólu.
46:05
V poslední třetině už to začíná vypadat jako florbal.
45:15
Sršni docela šance, vše ale hostující holman vidí.
44:28
Vojtěch Mozr z Pelhřimova vyražený dech, bratři Barabášovi ho vzkřísili. Všichni včetně fanoušků děkují.
43:53
Pepa Viktořík zkoušel naslepo.
42:49
Smeky vybojoval míček a nahrává Standovi do obrany. Následně Peťa Krhut střílí, ale brankář Domkář opět připraven.
41:50
Rožnovský Leo teď doslova čistě obral hráče z Pelhřimova, jeho střelu ale hostující golman viděl.
38:38
Svou energii a bojovnost projevuje na hřišti Dan Prašivka, ovšem nemá to oslovení rád, tak odteď jen Leoš.
38:02
Smeky teď valil jak raketa přes celé hriště, první střela mu sjela a druhou dorazil golmanovi do kolen.
36:57
Jo a Staňa je v pohodě, kolena očividně drží, vidíme ho zpět na hřišti.
36:00
Silný tlak na hostujícího golmana, v šanci Viktořík.
35:13
Hegy projevuje svou bojovnou náladu, ale hosté dnes opravdu nic nedávají zadarmo.
34:22
Hostující golman chytá a dvouminutová přesilovka končí s touto jedinou střelou.
33:19
Přihrávky jsou velmi přesné, tlačí se pomalu do brány a dávají si na čas.
32:30
Vyloučen hráč #37 Kryštof Smejkal družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi.
32:30
Přesilovka pro domácí, co předvedou?
32:09
Na hřišti tedy nově Prašivka a Najvar.
31:51
V polovině zápasu přidává rožnovský trenér do hry hráče z Nového Jičína, kteří celou dobu seděli.
30:14
Škrobák chytá helmou a následně rukou bomby od hostí.
29:35
Hegy se krásně uvolnil na mantinelu, ovšem na středu ztrácí, je z toho break a šance pro hosty.
28:50
Pelhřimov má takovou chuť a energii hrát, že jim ani rychlonohý Smeky nestíhá.
28:29
Trestné střílení družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil #17 Petr Krhut.
28:29
Viktořík vybojoval nájezd, který Peťa Krhut neproměnil.
27:09
Hra je přerušena, Staňa Barabáš se zvedá ze země a vypadá to na koleno.
26:30
Plandor koriguje hru v útoku, ukazuje Štůskovi jeho místo na hřišti.
25:45
Zkušený Peťa Krhut hledá extraligového Kittela, ale prostor pro přihrávku nenašel.
24:55
Kloss ztrácí za domácí brankou a je opět zmatek před Škrobákem.
24:20
Teď své rychlé mladé nožky předvedl i Dandy Drápala.
23:45
Hra opět v domácí obraně.
23:02
Duo Kneblis a Staňa B. zkouší založit nějakou akci na rychlého Smekyho a Ríšu Plandora.
22:10
Peťa Krhut se hlásí o přihrávku k mentinelu, ale nedostává, tak jde střídat.
21:13
Šimek prověřuje od mantinelu brankáře hostí Domkáře.
19:49
V posledních vteřinách Rožnov na míčku. Snad takto půjdou i do druhé třetiny.
18:36
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (1:2).
18:36
Teď Smeky ukázal Viktoříkovi, jak se nahrává a do úplně prázdné bránky to lehce poposunul Plandor.
18:00
Musíme pochválit fyzičku Ríši Plandora.
17:18
Pepa Viktořík alias sólista netrefuje, ale kdyby přihrál...
16:54
Opět dvě šance hostí, jedna končí v bráně a druhá tyčka!
16:37
Hra je malinko agresivnější a stále v tempu.
15:40
Staňa Barabáš chybuje a omlouvá se dozadu svým spoluhráčům.
14:28
Teď přesná přihrávka od Peti Krhuta na stejnomenovce Kajclika, který to napálil do nohou golmana hostí.
13:39
Vláďa Chmelař přihrál na připraveného Hegyho před bránou, ale je z toho break a šance pro hostí. Domácí brankář Jiřík situaci zachraňuje.
12:43
Knebl alias Skála velmi sebejistě v obraně zkouší založit nějakou akci.
11:42
Viktořík kličkou na střédu dvakrát zkusil, ale neúspěšně.
10:40
Z tribuny bohužel slyšíme fanoušky Pelhřimova. Přitom by to potřebovali rožnovští.
10:10
Dandy Drápala zkoušel střílet, ale míček mu sjel.
09:30
Chvíli na míčku Sršni, ale Pelhřimov je dnes při chuti a nenechává je hrát.
08:23
Rožnovskou obranu uklidňuje duo Friedel - P. Barabáš výměnnými nahrávkami.
07:15
Hra je ve vysokém tempu, další šance pro Pelhřimov.
06:46
Tady platí pořekadlo: "Nedáš, dostaneš."
06:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (0:2).
05:57
Prvních 5 minut utkání za námi a my nemůžeme říct, že se hraje florbal. Zatím je to zmatená pobíhaná.
05:03
Hodně nepovedená obrana Rožnova. Zmatek před domácí brankou, naštěstí není Pelhřimov ve vedení o dva góly.
04:08
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (0:1).
03:43
Peťa Krhut se vykličkoval až do levého rohu a nenápadná střela Kittela končí na zádech protihráče.
02:58
Sražená střela Pelhřimova končí naštěstí v ochranné síti.
02:05
Friedl se snažil dostat hru z obrany.
01:40
Začátek utkání začal nátlakem hostí na domácího brankáře Jiříka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Jan Knězů, Václav Fučík, Patrik Mynařík, Kryštof Smejkal
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Marek Polášek, Stanislav Barabáš, Jakub Štůsek, Richard Plandor, Vladislav Chmelař