0:2
1:1
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBC Spartak Kaplice 1:7
55. Jan Novotný - 5. Jakub Jirkal, 12. Petr Dreiling, 18. Michal Forst, 20. Petr Lukš, 24. Jakub Jirkal, 39. Radek Hajsák, 47. Daniel Sedlák; rozhodčí: Tomáš Čekan - Pavel Urbánek; vyloučení: 3 + Jan Novotný 5:5; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Doležal 16 - Dominik Štěpánek 12; po třetinách: 0:4, 0:2, 1:1;
60:00
59:59
Střely za třetí třetinu: hosté - 7 a domácí - 6
59:59
Komentář trenéra domácích 1. část: Přijdeš do haly a tam je volejbal... Má se hrát a na ploše stále volejbal... Rozcvička tak improvizovaná. Přičteš k tomu rok v nižší soutěži a to ještě téměř bez hraní a máš výsledek první třetiny 0:4. Pak máš rozjetého soupeře a těžko se zastavuje. Až ve třetí třetině jsme dokázali soupeře zatlačit. Snad to nebylo tím, že soupeř už jen dohrával...:-)

59:59
Druhá část: Musím se, ale pozastavit na covid opatřeními ve sportu. Vyplňujeme bezinfekčnosti jak blbci. Testujeme hráče, pořadatele. Pořadatelé nesundají hadr z pusy. A rozhodčí? Jeden z nich si přikráčí bez jakéhokoliv potvrzení? A když mu test nabídneme, aby si jej udělal na místě, tak jej odmítne se slovy: "Já se dohodl s delegátem." To je bordel. Jak teď mám donutit hráče, pořadatelé, diváky, atd..., aby dodržovali všechny ty opatření. Je to smutný.
59:58
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
59:10
Vyloučen hráč Jakub Jirkal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
56:09
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:56
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jan Novotný, asistoval Petr Bláha (1:7).
53:13
Domácí uspěšně odbránili pětiminutové oslabení.
52:30
Timeout FBC Spartak Kaplice
52:30
Trestné střílení družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice neproměnil Václav Bíca.
52:29
Po obravném faulu na domácího hřáče číslo 49 Václava Bícu rozhodčí nařizuje trestné střílení.
50:43
Domáci ubránili první polovinu pěti minutového tresu.
48:13
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
46:35
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Daniel Sedlák, asistoval Radek Hajsák (0:7).
46:20
Po vyločení hráče hostí domácí hráli přesilovou hru v šesti hráčích na hřišti.
45:59
Vyloučen hráč Jakub Lattner družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání.
42:39
Domácí si vypracovali dobrou střeleckou pozici ale v poslední chvíli jim míček sjel z hokejek.
40:00
40:00
39:59
Střely v 2.třetině: hosté - 4 a domácí - 5
39:34
Po obdrženém gólu domací tlačí na branku soupeře.
38:48
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Radek Hajsák, asistoval Matěj Beniačik (0:6).
36:23
Krásna akce ze strany hostí, míček jen těsně přeletěl branku golmana Doležala.
33:20
Pěkná akce ze strany domácích kterou nepřesně zakončoval Lukáš Tancer.
29:45
Domácí družstvo se snaží vyvíjet tlak ale dužstvo hostí úspěšně odolává.
26:12
Domácí zkouší přesilovou hru v šesti hráčích na hřišti.
25:13
Vyloučen hráč Václav Čáslava družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání.
24:25
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
23:50
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Petr Lukš (0:5).
22:00
Domácí se dostávají do výrazného tlaku, střela však končí pouze v náruči golmama Kaplice.
21:15
Hned od začátku třetiny se hraje ve vysokém tempu.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: hosté - 10 a domácí - 2
19:12
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Lukš, asistoval Tomáš Kadlec (0:4).
17:33
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Michal Forst, asistoval Tomáš Kadlec (0:3).
16:03
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:13
Vyloučen hráč Jakub Jirkal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání.
11:43
11:03
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Dreiling, asistoval Daniel Sedlák (0:2).
04:45
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Daniel Sedlák (0:1).
02:28
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak Kaplice: brankář: Dominik Štěpánek; hráči v poli: Petr Lukš, František Dvořák, Jakub Lattner, Tomáš Kadlec, Jakub Jirkal
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Doležal; hráči v poli: Aleš Dostál, František Šulista, David Řehoř, Václav Bíca, Dominik Konopa