1:1
1:7
- : -

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:13
16. Lukáš Petřík, 34. Filip Hrabal, 55. František Vykopal - 4. Adam Zubek, 9. Marek Bräuer, 16. Rostislav Gattnar, 19. Marek Bräuer, 19. Matyáš Šindler, 37. Jiří Besta, 41. Adam Delong, 41. Marek Matejčík, 42. Martin Gattnar, 44. Filip Čonka-Skyba, 47. Adam Delong, 53. Rostislav Gattnar, 55. Rostislav Gattnar; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 211; zásahy brankářů: Kevin Majrich 19, Miroslav Steiger 4 - Denis Jasiok 19; po třetinách: 1:5, 1:1, 1:7;
60:00
60:00
59:30
Skvělý zákrok Steigera. Na druhé straně zvládl Saviok situaci jeden na jednoho.
58:42
Výborný reflex Savioka proti tvrdému pokusu Gašparíka.
54:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jakub Hubálek (3:13).
54:39
Na rozdíl od domácích jsou na druhé straně dnes neomylní. 3:13...
54:27
Halama výborně prošel půlku hřiště a vybídl Jurčíka ke skórování , ten ale trefuje pouze masku Savioka.
54:05
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Lukáš Petřík (3:12).
54:05
A to se také stalo, trefuje se Vykopal.
53:10
Domácí mají možnost přesilovky a alespoň tak snížit strašidelné skóre.
53:07
Vyloučen hráč Šimon Hatala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Marek Matejčík (2:12).
52:20
Steiger dobře vyrazil míček letící ze vzduchu, ale na dorážejícího Gattnara to už nestačilo.
52:12
Sovják teď nejspíš prováhal přiležitost nahrát do lepší pozice a sám trefuje pouze blok.
51:32
Delong si udělal místo a trefuje spojnici Steigerovi branky.
51:04
Na druhé straně taktéž skvělý Saviok.
49:45
Neskutečný Steiger nadvakrát vychytal pokusy z prostoru brankoviště. Ten kluk má budoucnost!
48:39
Dobrý zákrok Savioka proti pokusu Sovjáka.
47:28
Dobrý blok hostujícího beka.
46:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Ondřej Vítovec (2:11).
46:32
Vítovec přesným krosem našel Delonga a ten se nemýlil.
45:58
Vyloučen hráč Samuel Kelemen družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
45:58
Za opakované přestupky si jde na trestnou pro změnu odpočinout domácí Kelemen.
45:04
Do domácí branky se dostal Miroslav Steiger a hned se blýsknul nádherným zákrokem.
43:47
Timeout Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
43:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Čonka-Skyba, asistoval Adam Palčinský (2:10).
43:47
Střídání brankáře. Nový brankář Miroslav Steiger družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
43:47
Střelu Palčínského ztečoval Čonko-Skyba a domácí si po zpackaném úvodu ve třetí třetině berou time-out.
41:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Matyáš Šindler (2:9).
41:50
Vítkovický útok si udělal ze stojících domácích kuželky a je to 2:9.
41:00
Střela ze středu, kterou si ale Majrich s klidem pohlídal.
40:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Matejčík, asistoval Rostislav Gattnar (2:8).
40:20
Domácí nechali hlavu ještě v šatně. Další chyba v rozehrávce a další inkasovaný gól.
40:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong bez asistence (2:7).
40:10
Halama hned na úvod namazal Delongovi a je z toho další gól pro hosty.
40:00
40:00
36:59
Dobrý návrat Otrokovic zhatil Vítkovický útok dva na jednoho.
36:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta z trestného střílení (2:6).
36:15
Besta se z nájezdu trefuje přesně a nedal Majrichovi šanci.
35:45
Otrokovice zlepšenou hrou začínají dělat problémy hostujícímu týmu.
34:14
Saviok si dobře pokryl pokus Jurčíka.
33:28
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval František Vykopal (2:5).
33:28
Nádherná kombinace domácích až do "kuchyně" a Hrabal snižuje na 2:5.
32:44
Ležatka z dobré pozice těsně minul.
31:49
Gašparík od mantinelu vysoko nad.
31:45
Vyloučen hráč Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vražení zády.
31:45
Besta vrazil domácího Červenku na mantinel a jde si odpočinout na trestnou.
31:38
Otrokovice se dobrým presinkem na středu hřiště dostali na útočnou polovinu.
30:47
Gašparík se otočkou zbavil dvou protihráčů a za odměnu dostal pořádnou sekeru do hokejky.
30:02
Vykopal pouze do masky Savioka.
29:20
Hrabalova ztráta v obraně zůstala nepotrestaná.
28:31
Nenápadná střela hostů kousek od levé tyče Majrichovi branky.
27:03
Červenka krásně obešel dva hráče a posunul na Jurčíka, ten ale dnes zatím nemá seřízené mířidla.
25:08
Vykopal se s Nehilou dostal do akce 2v1, ale Vítkovice se stačili vrátit.
23:30
Druhá třetina začala ve velkém stylu a oba týmy se nenechají kousek místa.
18:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Adam Delong (1:5).
18:54
Další rána pro Otrokovice. Střela se od Majricha odrazila na malé brankoviště a Šindler měl jednoduchou práci.
18:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Štěpán Kaleta (1:4).
18:30
Bräuerův tahák ze středu končí až v síti.
17:21
Osamocený Matejčík zahazuje obrovskou gólovku do odkryté brány.
15:57
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Pavel Jurčík (1:3).
15:57
Hned v zápětí Jurčíkův nához výborně tečuje Petřík a domácí snižují!
15:41
15:41
Hrabal nedosáhl na přihrávku ve velkém brankovišti a Gattnar s klidem uklízí.
14:40
Jurčík z dobré pozice jen vedle.
13:47
Oba týmy důsledně brání, a tak se hraje spíš na středu hřiště.
11:34
Petřík zahrál na housle hostujícímu hráči.
10:10
Dobrý Majrichův zákrok.
08:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Marek Švajný (0:2).
08:50
Velká hrubka v domácí rozehrávce a Vítkovice neomylně trestají.
07:10
Vykopalův pokus z otočky jen do hostujícího brankáře.
05:10
Vítkovice po střele ze standartky trefují břevno.
04:37
Vykopalova nenápadná střela zaplachtila kolem branky.
03:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Matyáš Šindler (0:1).
03:55
Majrich výborně vychytal střelu do poloprázdné branky, ale na dorážku už nestačil.
02:40
Petřík zkušeně zarazil nebezpečně vypadající útok hostů.
01:25
Vítkovice od začátku pressují a je z toho faul domácího týmu.
00:34
Domácí jen do boční sítě.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Martin Gattnar, Jiří Besta, Adam Zubek, Adam Delong, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích Navláčil PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Lukáš Kvapil, Jiří Halama, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík, Vlastimil Červenka
00:00
Krásné úterní odpoledne, zdravím vás u dnešního zápasu mezi domácími Otrokovicemi a hostujícími Vítkovicemi, ve kterém vás budu provázet já, Filip Doležal. Přeji příjemný zážitek. :)