0:0
1:2
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. FBK Sršni Rožnov p/R B 1:5
36. Tomáš Habrnál - 6. Ondřej Řezníček, 11. Tomáš Knebl, 13. Daniel Drápala, 32. Michal Konvičný, 44. Ondřej Řezníček; rozhodčí: Dominik Pustówka - Jakub Palowski; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Hrabec ? - Jiří Škrobák ?; po třetinách: 0:3, 0:0, 1:2;
45:00
43:05
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Ondřej Řezníček, asistoval Jiří Kloss (1:5).
41:43
Vyloučen hráč Ladislav Zdržava družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
38:55
Vyloučen hráč Marek Matěj družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
35:05
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Patrik Hudeček (1:4).
31:06
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Michal Konvičný, asistoval Daniel Šichtař (0:4).
30:00
30:00
21:06
Vyloučen hráč Jan Blizňák družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:20
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Daniel Drápala, asistoval Ondřej Řezníček (0:3).
10:32
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Knebl, asistoval Jan Blizňák (0:2).
05:32
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil Ondřej Řezníček, asistoval Tomáš Knebl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R B: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Pavel Žitník, Daniel Šichtař, Michal Konvičný, Daniel Drápala, Dalibor Plesník