3:1
1:1
- : -

PASKOV SAURIANS - 1. FBK Sršni Rožnov p/R B 7:2
7. Patrik Bonczek, 9. Viktor Böhm, 14. Quang Mink Nguyen, 27. Quang Mink Nguyen, 28. Matěj Kožušník, 30. Viktor Böhm, 35. Radim Pecek - 18. Pavel Žitník, 43. Richard Plandor; rozhodčí: Adam Tietz - Dalibor Repček; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Ondřej Kuboš ? - Martin Sklář ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 1:1;
45:00
42:20
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil #69 Richard Plandor bez asistence (7:2).
41:20
Vyloučen hráč #23 Michal Konvičný družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B na 2 minuty za bránění ve hře.
39:28
Vyloučen hráč #77 David Hron družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
35:35
Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za blokování hokejky.
34:27
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #11 Radim Pecek, asistoval #88 Lukáš Kurečka (7:1).
30:00
30:00
29:26
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Böhm bez asistence (6:1).
28:46
Vyloučen hráč #8 Pavel Žitník družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:40
Vyloučen hráč #22 Michal Parma družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:09
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #27 Matěj Kožušník, asistoval #77 David Hron (5:1).
26:57
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #23 Quang Mink Nguyen, asistoval #21 Peter Šobich (4:1).
22:26
Vyloučen hráč #21 Peter Šobich družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
18:31
Vyloučen hráč #33 Martin Ritz družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
17:00
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R B vstřelil #8 Pavel Žitník, asistoval #69 Richard Plandor (3:1).
15:00
15:00
13:53
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #23 Quang Mink Nguyen bez asistence (3:0).
08:46
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Böhm, asistoval #88 Lukáš Kurečka (2:0).
06:31
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #4 Patrik Bonczek, asistoval #14 Viktor Böhm (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Tietz a Dalibor Repček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R B: brankář: Martin Sklář; hráči v poli: Pavel Barabáš, Miroslav Kasl, Miroslav Kasl, Dalibor Plesník, Richard Plandor