0:2
0:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice B - Warriors Nový Jičín FBK Sršni C 1:4
10. Radim Vavřík - 7. Martin Najvar, 17. Petr Kittel, 20. Petr Vývoda, 34. Dominik Eichner; rozhodčí: Bedřich Kopka - Marek Warmuž; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Ohera ? - Martin Janečka ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:1;
36:00
33:02
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Dominik Eichner bez asistence (1:4).
29:58
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:07
Vyloučen hráč Jakub Strakoš družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
19:39
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Petr Vývoda, asistoval Martin Najvar (1:3).
16:38
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Petr Kittel, asistoval Dominik Sadil (1:2).
12:00
12:00
09:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil Radim Vavřík bez asistence (1:1).
06:32
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Martin Najvar, asistoval Dominik Eichner (0:1).
05:08
Vyloučen hráč Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bedřich Kopka a Marek Warmuž.
00:00
00:00
Line-up hostů Warriors Nový Jičín FBK Sršni C: brankář: Martin Janečka; hráči v poli: Jakub Kostelecký, Jan Slováček, David Friedel, Dominik Sadil, Petr Kittel