1:2
- : -
IBK Holice

IBK Holice - Florbal Primátor Náchod B 7:5
14. Jakub Tlučhoř, 20. Jakub Tlučhoř, 22. Michael Kohl, 26. Jakub Říha, 29. Michael Novák, 30. Jakub Tlučhoř, 36. Vojtěch Maroši - 13. Jiří Knettig, 15. Jakub Krtička, 21. Jiří Knettig, 33. Patrik Winter, 35. Patrik Winter; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Jeník 19 - Šimon Sedláček 20; po třetinách: 1:2, 5:1, 1:2;
45:00
44:59
Je to tady - konec, díky bohu, jsme toto utkání všichni ve zdraví, bez psychické ujmy, přežili
42:35
To nejlepší z tohoto utkání se blíží = konec
42:14
Vyloučen hráč Michael Novák družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:44
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil Pavel Misinský.
40:08
Hala ožila!!!! Néééé že by se začal hrát echt okulahodící zápas, ale muž mnoha funkcí Martin Nagy se rozhodl objednat pizzu pro pořadatelskou službu
38:24
Brankář Náchoda se potí jako prase, a tak je u jeho brankoviště nutný permanentní dozor stírače Filcsáka
35:58
Jako fantastická uklízečka se osvědčil místní olizovač (neptejte se čeho) - Marek Filcsák junior
35:30
Tady člověk prostě nemůže dopsat ani jeden komentář.... Furt nějakej gól nebo vyloučení
35:23
Branku družstva IBK Holice vstřelil Vojtěch Maroši, asistoval Marek Šimák (7:5).
34:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Patrik Winter, asistoval Jakub Krtička (6:5).
33:39
Vyloučen hráč Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za hra na zemi.
32:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Patrik Winter, asistoval Pavel Misinský (6:4).
31:43
Vyloučen hráč Adam Starý družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:00
Branku družstva IBK Holice vstřelil Jakub Tlučhoř, asistoval Michael Kohl (6:3).
28:51
Branku družstva IBK Holice vstřelil Michael Novák, asistoval Jakub Tlučhoř (5:3).
28:48
Vyloučen hráč Jakub Krtička družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra rukou.
25:25
Branku družstva IBK Holice vstřelil Jakub Říha, asistoval Michael Novák (4:3).
21:48
Branku družstva IBK Holice vstřelil Michael Kohl, asistoval Vojtěch Maroši (3:3).
20:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jiří Knettig, asistoval Antonín Vančák (2:3).
19:40
Branku družstva IBK Holice vstřelil Jakub Tlučhoř, asistoval Jakub Machatý (2:2).
15:00
15:00
14:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Krtička, asistoval Pavel Misinský (1:2).