1:2
0:1
- : -

KTG Bruises Opava - 1. FBK Sršni Rožnov p/R D 1:4
16. Lukáš Valina - 5. Miroslav Kasl, 20. Radek Štekl, 24. Jakub Kostelecký, 36. Miroslav Kasl; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Martin Seidler ? - Michal Szczurek ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:1;
36:00
35:17
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R D vstřelil #6 Miroslav Kasl, asistoval #24 Jakub Kostelecký (1:4).
34:59
Timeout KTG Bruises Opava
28:55
Vyloučen hráč #13 Matěj Zamarski družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za hra rukou.
24:00
24:00
23:39
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R D vstřelil #24 Jakub Kostelecký, asistoval #93 Daniel Kotrs (1:3).
22:30
Vyloučen hráč #13 Matěj Zamarski družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za blokování hokejky.
19:22
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R D vstřelil #20 Radek Štekl, asistoval #24 Jakub Kostelecký (1:2).
15:57
Branku družstva KTG Bruises Opava vstřelil #99 Lukáš Valina bez asistence (1:1).
12:00
12:00
04:56
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R D vstřelil #6 Miroslav Kasl, asistoval #11 Michal Brňovják (0:1).
02:58
Vyloučen hráč #18 Lukáš Jagusztyn družstva KTG Bruises Opava na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R D: brankář: Michal Szczurek; hráči v poli: Jan Slováček, Michal Brňovják, Radek Štekl, Vladislav Buchal, Lukáš Konečný
00:00
Line-up domácích KTG Bruises Opava: brankář: Martin Seidler; hráči v poli: Vladimír Pavlík, Lukáš Jagusztyn, David Langer, Lukáš Valina, Tomáš Homola