2:3
- : -
SK ANAKONDA

SK ANAKONDA - 1. FBK Sršni Rožnov p/R D 4:3
13. Jakub Kodeš, 15. Jakub Kodeš, 25. Martin Glauder, 27. Jakub Kodeš - 30. Vojtěch Žanta, 34. Vojtěch Žanta, 36. Jan Blizňák; rozhodčí: Libor Gavlas - Patrik Mik; vyloučení: 2 + Jakub Kodeš OS:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Kašík ? - Marek Kelnar ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:3;
36:00
35:13
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R D vstřelil #83 Jan Blizňák, asistoval #67 Jiří Kloss (4:3).
33:37
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R D
33:37
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R D vstřelil #28 Vojtěch Žanta, asistoval #67 Jiří Kloss (4:2).
29:09
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R D vstřelil #28 Vojtěch Žanta, asistoval #18 Ondřej Kasl (4:1).
26:49
Timeout SK ANAKONDA
26:49
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil #28 Jakub Kodeš, asistoval #20 Martin Glauder (4:0).
26:49
Vyloučen hráč #28 Jakub Kodeš družstva SK ANAKONDA - osobní trest.
26:49
Vyloučen hráč #28 Jakub Kodeš družstva SK ANAKONDA na 2 minuty za nesportovní chování.
24:23
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil #20 Martin Glauder, asistoval #28 Jakub Kodeš (3:0).
24:00
24:00
21:22
Vyloučen hráč #31 Andrzej Chroboczek družstva SK ANAKONDA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:54
12:39
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R D: brankář: Marek Kelnar; hráči v poli: Radek Štekl, Ondřej Kasl, Roman Skalík, Jiří Kloss, Vojtěch Žanta