2:1
0:5
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - 1.MVIL Ostrava 3:10
9. Richard Plandor, 19. Richard Plandor, 27. Jakub Kornel - 2. Velen Hlavatý, 6. Jan Kafna, 10. Velen Hlavatý, 14. Velen Hlavatý, 21. Lukáš Uherek, 33. Velen Hlavatý, 34. David Štirba, 36. Jakub Kocián, 39. Matěj Sokol, 40. Tomáš Tonka; rozhodčí: Marek Klečka - Filip Plíhal; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Sklář ? - Adam Procházka ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 0:5;
45:00
44:23
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
44:23
Vyloučen hráč #37 Oto Dressler družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:16
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Tomáš Tonka, asistoval #8 Jakub Kocián (3:10).
38:35
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #14 Jan Kafna (3:9).
35:24
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #8 Jakub Kocián, asistoval #28 Velen Hlavatý (3:8).
33:41
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 David Štirba, asistoval #20 Michal Šubert (3:7).
32:09
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #28 Velen Hlavatý, asistoval #6 Tomáš Tonka (3:6).
30:00
30:00
26:30
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Jakub Kornel, asistoval #55 Daniel Rumplík (3:5).
24:52
Vyloučen hráč #20 Michal Šubert družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
24:52
Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
20:05
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek, asistoval #6 Tomáš Tonka (2:5).
18:35
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #66 Jakub Jahoda (2:4).
15:00
15:00
13:43
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #28 Velen Hlavatý bez asistence (1:4).
10:51
Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
09:12
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #28 Velen Hlavatý bez asistence (1:3).
08:56
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #99 Jiří Šimek (1:2).
08:13
Vyloučen hráč #6 Tomáš Tonka družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
05:38
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #14 Jan Kafna, asistoval #8 Jakub Kocián (0:2).
01:23
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #28 Velen Hlavatý, asistoval #22 Lukáš Uherek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Klečka a Filip Plíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava: brankář: Adam Procházka; hráči v poli: Matyáš Vašňovský, Jan Kafna, Tomáš Tonka, Jakub Kocián, Velen Hlavatý
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Martin Sklář; hráči v poli: Daniel Drápala, Vojtěch Žanta, Daniel Rumplík, Oto Dressler, Adam Burýšek