0:1
1:0
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 1:1
41. Richard Plandor - 25. Robert Socha; rozhodčí: Adam Kiovský - Michal Sládek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Sklář ? - Lukáš Mikušek ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0;
45:00
44:30
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
42:45
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
40:11
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #67 Jiří Kloss (1:1).
36:23
Vyloučen hráč #41 Jan Rumplík družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
24:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha bez asistence (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Kiovský a Michal Sládek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Lukáš Mikušek; hráči v poli: Robert Socha, Ondřej Holaň, Lukáš Michna, Jan Simper, Jan Polášek
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Martin Sklář; hráči v poli: Daniel Drápala, Vojtěch Žanta, Daniel Rumplík, Jakub Kornel, Richard Plandor