2:0
2:1
- : -

TJ Slovan Havířov - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 10:1
2. Vít Lestyan, 3. Daniel Vávrů, 5. Vít Lestyan, 5. Daniel Vávrů, 10. Vít Lestyan, 11. Jakub Onderka, 14. Karel Mičulka, 18. Karel Mičulka, 27. Vít Lestyan, 36. Jakub Onderka - 32. Jan Rumplík; rozhodčí: Marek Klečka - Filip Plíhal; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Daniel Rissel ?; po třetinách: 6:0, 2:0, 2:1;
36:00
35:04
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Onderka, asistoval Vít Lestyan (10:1).
31:18
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Jan Rumplík bez asistence (9:1).
26:00
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vít Lestyan, asistoval Jakub Onderka (9:0).
24:22
Vyloučen hráč Jan Rumplík družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hra rukou.
24:00
24:00
17:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Karel Mičulka, asistoval Jakub Onderka (8:0).
13:04
12:00
12:00
10:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Onderka bez asistence (6:0).
09:39
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vít Lestyan, asistoval Karel Mičulka (5:0).
04:55
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Vávrů, asistoval Lukáš Zelina (4:0).
04:37
02:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Vávrů, asistoval David Hloušek (2:0).
01:02
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Klečka a Filip Plíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: David Hloušek; hráči v poli: Daniel Kroček, Adam Javorský, Jakub Onderka, Vít Lestyan, Karel Mičulka