5:2
0:3
- : -

Warriors Nový Jičín FBK Sršni C - Z.F.K. Petrovice C 7:6
3. Filip Stypka, 9. Petr Vývoda, 14. Dominik Eichner, 16. Dominik Eichner, 20. Dominik Eichner, 20. David Friedel, 23. Daniel Kotrs - 8. Petr Raček, 15. Radim Madecký, 15. Petr Raček, 28. Radim Madecký, 30. Jakub Palowski, 36. Šimon Krejčí; rozhodčí: Bedřich Kopka - Marek Warmuž; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Janečka ? - Petr Michalík ?; po třetinách: 2:1, 5:2, 0:3;
36:00
35:34
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Šimon Krejčí, asistoval Petr Pryszcz (7:6).
32:37
Vyloučen hráč Dominik Sadil družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za sekání.
29:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Jakub Palowski, asistoval Radim Madecký (7:5).
27:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Radim Madecký, asistoval Lukáš Rychlý (7:4).
25:02
Vyloučen hráč Lukáš Rychlý družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:01
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Daniel Kotrs, asistoval Dominik Eichner (7:3).
19:45
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil David Friedel, asistoval Milan Koloničný (6:3).
19:22
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Dominik Eichner bez asistence (5:3).
15:51
14:47
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Petr Raček, asistoval Petr Štemon (3:3).
14:04
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Radim Madecký bez asistence (3:2).
13:26
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Dominik Eichner, asistoval Adam Burýšek (3:1).
12:00
12:00
10:58
Vyloučen hráč Daniel Kotrs družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za sekání.
08:00
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Petr Vývoda, asistoval Jakub Jahoda (2:1).
07:46
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Petr Raček bez asistence (1:1).
02:28
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Filip Stypka, asistoval Milan Koloničný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bedřich Kopka a Marek Warmuž.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice C:
00:00
Line-up domácích Warriors Nový Jičín FBK Sršni C: brankář: Martin Janečka; hráči v poli: David Friedel, Jakub Kostelecký, Dominik Sadil, Jan Slováček, Petr Kittel