2:1
5:2
- : -

Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:4
20. Jakub Kolísko, 22. Ondřej Němeček, 24. Jonáš Kreysa, 45. David Šimek, 45. Jakub Kolísko, 51. Ondřej Němeček, 55. Petr Brautferger, 59. Martin Čermák - 19. Marek Vávra, 22. Marek Vávra, 54. Petr Majer, 59. Daniel Eremiáš; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 163; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 24 - Vojtěch Šimůnek 10, Karel Hodík 17; po třetinách: 1:1, 2:1, 5:2;
60:01
Děkuji všem za pozornost a těším se někdy příště opět napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 15 - Chodov 12
60:00
Celkový počet střel: Tatran 33 - Chodov 28
60:00
59:59
Chodov se hnal za vyrovnáním seč mohl, ale nezmohl se na více než na úpravu stavu na končených 8:4. Tatran tak drží neporazitelnost a plný počet bodů z dosavadních zápasů.
58:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Čermák, asistoval Jonáš Kreysa (8:4).
58:43
Chodovu se hra v šesti střídavě vyplácí i nevyplácí. Do prázdné branky dává svou premiérovou trefu v Superlize za Tatran Čermák a odnáší si míček.
58:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Jiří Bauer (7:4).
58:02
Eremiáš vykřesává jiskru naděje na stažení náskoku a potenciální srovnání utkání.
57:11
Hodík překazil další navýšení Tatranu.
55:15
Utkání v hale sleduje skvělých 163 diváků. Děkujeme za podporu!
54:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger bez asistence (7:3).
54:15
Brautferger zavěšuje do prázdné branky.
53:13
Chodov zkouší hru bez brankáře.
53:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Michal Podhráský (6:3).
53:12
Majer také zužitkovává přesilovku.
51:19
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
51:19
Šindelář bránil nedovoleně a už sedí na trestné.
50:44
Kříž vyráží střelu rukou v pádu. Efektní zákrok!
50:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Marek Beneš (6:2).
50:23
Němeček dvě vteřiny do konce přesilovky využívá početní výhodu.
48:25
Vyloučen hráč Michal Podhráský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
48:25
Podhráský přiložil pod kotlem, což se nelíbilo rozhodčím.
46:50
Kříž si připisuje další zákrok, tentokrát nohami na boku.
46:34
Kříž vytahuje krásný zákrok.
46:15
Pánek netrefuje ve vyložené šanci zařízení.
45:23
Čermák střílí mimo.
44:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Petr Brautferger (5:2).
44:30
Omluvte prosím zdržení v online zápisu z důvodu technických problémů s připojením/notebookem.
44:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Šimek, asistoval Matěj Havlas (4:2).
44:04
Opakovanou doklepávačku nakonec Šimek dokázal procedit za Hodíkova záda.
43:25
Skrumáž v rohu Tatranu u střídačky.
42:42
Kříž si zkusil dlouhý výhoz.
42:00
Hodík zažil krušné chvilky, kdy si během chvíle připsal dva zákroky.
40:48
Němečkovu střelu vykopl do autu Hodík.
40:01
Poslední buly do třetiny v základní hrací době urvali opět hráči Chodova.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 10 - Chodov 7
40:00
39:59
Ještě v posledních chvílích se Chodov snažil srovnat, ale do konce třetiny se to už nepovede. Tatran drží těsný náskok 3:2 a v poslední třetině se, dle mého názoru, můžeme těšit na drama.
39:26
Tlapákova florbalka potřebuje generální výměnu.
39:18
Kříž přišel o helmu, kterou mu někdo z hráčů zkopnul z hlavy.
37:29
Kreysa nevyzrál na Hodíka.
33:48
Kreysa se vrací do hry za nezměněného stavu utkání.
33:25
Tatran úspěšně brání oslabení a sám se dostává do zakončení.
32:00
Beneš ohrozil Hodíka, ale ten kryje.
31:48
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Hodík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31:48
Vyloučen hráč Jonáš Kreysa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:48
Kreysa položil Voštu, za což si vysloužil dvě minuty na trestné.
31:48
Hosté vystřídali gólmany.
30:54
Míček se proplétal mezi čepelemi hráčů, odskakoval jako divý, ale nakonec jej Čermák vyvezl za vlastní branku.
29:34
Chodov oslabení ustál bez problémů.
29:24
Meliš opět minul branku, tentokrát z druhé strany.
28:01
Meliš míjí odkrytou branku jen o pár centimetrů.
27:34
Vyloučen hráč Matěj Netrefa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
27:34
Netrefa si za sekeru odsedí dvě minuty na trestné.
26:56
Domácí oslabení přežili beze ztráty kytičky.
26:49
Kříž dlouze rozkročený v celé šířce branky blokuje.
26:02
Benešovi v brejku odskočil míček od čepele, jinak by měl velkou příležitost zakončit.
25:30
Komárkovi proklouzla čepel florbalky, Kříž pohodlně chytá míček u tyčky.
24:56
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
24:56
Němeček se opřel do bránění, podle rozhodčích nedovoleně. Chodov má k dispozici přesilovku.
24:47
Havlas netrefil ideálně balonek, Šimůnek se ale i tak protáhnul.
24:27
Kříž zneškodnil dvojitou dorážku.
23:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Martin Šindelář (3:2).
23:36
Po signalizaci při rozehrávce od Šindeláře se prosazuje Kreysa. Tatran dnes poprvé vede a to poměrem 3:2.
21:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Milan Meliš (2:2).
21:34
Němeček využívá přesilovku a srovnává stav utkání. "Opět od nuly".
21:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra z trestného střílení (1:2).
21:16
Vávra potrestal faul na posledního hráče a dává z nájezdu vedoucí branku na 1:2
20:47
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
20:47
Slunečko si počínal nedovoleně a dává Tatranu příležitost přesilovky.
20:25
Modrobílí jsou už od počátku třetiny velmi aktivní.
20:01
Otevírací buly druhé třetiny vybojoval Chodov.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 8 - Chodov 9
20:00
19:59
A ještě v poslední vteřině dokázal Tatran zahrozit na opačné straně hřiště. Více než konstatování, že jedeme opět "od nuly", se ale v této třetině nedozvíme.
19:54
Vávra trefuje tyčku.
19:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Martin Mühlfait (1:1).
19:16
Tatran si odskok Chodova ale nenechá líbit! Stav srovnává Kolísko.
18:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Daniel Maxa (0:1).
18:36
Mírně emocionální gól ze strany domácích, ale dnešní účet otevírá Chodov. Vávra zavěsil za Kříže a sám skončil v brance.
17:25
Šimůnek drží svůj tým i přes opakované dorážky.
17:07
Beneš faulovaný.
15:50
Šimek těsně před Šimůnkem přizvedával skákavý balonek, gólman Chodova čape.
14:04
Brautfergerova tečovaná střela doskákala Šimůnkovi mezi nohy.
12:41
Eremiáš skončil po souboji s Benešem v reklamním rollupu.
11:25
Melišovi střela nesedla.
10:20
A po chvilce je Kříž opět v permanenci, kdy zlikvidoval střelu Bauera.
09:59
Komárkovu střelu z dálky lapá Kříž do dlaní.
09:34
Beneš nakopl mašinu, jeho střelu Šimůnek vyboxoval nad branku.
08:55
Pánek zkusil spíše propagační střelu, v rohu Chodova nebyl nikdo z jeho spoluhráčů volný.
08:36
Vošta pálí do autu.
07:37
Kříž nedovolil Maxovi zakončit do branky.
06:00
Šimůnek si připisuje první kontakt ruky a míčku.
05:47
Havlas trefil připraveného Šimůnka.
05:18
Kreysa pálí od boku do rohu hřiště.
04:48
Hosté nepříjemně vysoko napadají rozehrávku domácích.
03:43
Řezáč se sám řítil na Kříže, ale byl dostižen obráncem Tatranu.
03:03
Kříž vyrazil na zteč a podkopnul Majera, který skončil bez jedné boty na zemi. Po zákroku se ale zvedá a za potlesku kráčí po svých na střídačku.
02:01
Od Mühlfaita odskočil míček do autu, ale rozhodčí ještě předtím viděli nedovolený zákrok a tak vrací míček Tatranu.
00:13
Po souboji se míčku ujímá Chodov.
00:01
Úvodní buly derby nerozhodně do autu, čeká nás další buly v rohu Chodova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Radim Slunečko, Jiří Bauer, Daniel Eremiáš, Marek Vávra, Petr Majer
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Pánek, Ondřej Němeček, Matěj Havlas, Marek Beneš, David Šimek
00:00
Krásný sváteční večer, zdravím vás ze Sportovního centra Řepy, kde se již brzy odehraje 5. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Utkání můžete sledovat buď přímo v hale (za dodržení platných hygienických požadavků) nebo v rámci video/online přenosu.
00:00
Čeká nás jistě napínavé derby - bitva o Prahu. Domácí Tatran vládne tabulce Livesport Superligy, kdy po čtyřech zápasech má na kontě plný počet bodů - 12. Jen o gólový rozdíl je druhý tým FbŠ Bohemians. Hosté z Jižního Města jsou na osmém místě, kdy taktéž po čtyřech odehraných zápasech získali 7 bodů. Podobně jako Tatran však nejsou bodově osamoceni, na sedmém místě jsou pražští rivalové Black Angels.
00:00
Do začátku utkání nám zbývá zhruba deset minut, a tak vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu, ať už v hale, nebo u online/video přenosu.