3:3
2:1
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FD Teplice B 6:5
15. Jaroslav Gabriel, 19. Jiří Hádek, 21. Richard Hartmann, 22. Jaroslav Gabriel, 34. Jan Rott, 36. Daniel Pilař - 14. Samuel Olexa, 19. Karel Bursa, 20. Lukáš Mucha, 30. Mikoláš Malý, 43. Petr Janáček; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Fišer 14 - Jakub Lukeš 17; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:1;
45:00
42:02
Branku družstva FD Teplice B vstřelil Petr Janáček, asistoval Samuel Olexa (6:5).
40:21
Timeout FD Teplice B
37:54
Vyloučen hráč Lukáš Mucha družstva FD Teplice B na 2 minuty za blokování hokejky.
35:42
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Ondřej Večeř (6:4).
33:41
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Rott bez asistence (5:4).
33:41
Vyloučen hráč Michal Miletín družstva FD Teplice B na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
29:00
Vlastní branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Mikoláš Malý (4:4).
29:00
Vyloučen hráč Mikoláš Malý družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za zdržování hry.
21:27
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Matěj Fišer (4:3).
20:47
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Ondřej Cvekl (3:3).
19:31
Vyloučen hráč Samuel Olexa družstva FD Teplice B na 2 minuty za blokování hokejky.
19:18
Branku družstva FD Teplice B vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Jiří Czerwenka (2:3).
18:24
Branku družstva FD Teplice B vstřelil Karel Bursa, asistoval Petr Janáček (2:2).
18:00
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Hádek bez asistence (2:1).
15:23
Vyloučen hráč Marcel Holíček družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
14:26
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Jan Rott (1:1).
13:15
Branku družstva FD Teplice B vstřelil Samuel Olexa, asistoval Petr Janáček (0:1).
09:21
Vyloučen hráč Mikoláš Malý družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
06:59
Vyloučen hráč Michal Miletín družstva FD Teplice B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice B: brankář: Jakub Lukeš; hráči v poli: Michal Miletín, Lukáš Jánský, Samuel Olexa, Petr Janáček, Karel Bursa
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Matěj Fišer; hráči v poli: Marcel Holíček, Jiří Šolta, Richard Hartmann, Daniel Pilař, Ondřej Cvekl