1:4
1:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Primátor Náchod 6:5
4. Lukáš Vašíček, 11. David Veleba, 15. Filip Brynda, 17. Tomáš Trnka, 39. Matěj Vosátka, 46. Matěj Vosátka - 26. David Špaček, 36. Daniel Kříž, 40. Matěj Hnízdil, 40. Daniel Kříž, 54. Daniel Kříž; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 14 - Adam Poláček 15; po třetinách: 4:0, 1:4, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas bych rozdělil do 3 částí. V první třetině nám všechno vycházelo podle plánu. Ve druhé jsme to nezvládli v hlavách při vedení 4:0 a soupeř se na nás dotáhnul. Do třetí třetiny jsme se zase vrátili do tempa a dá se říct: měli více ze hry, zápas jsme dotáhli za 3 body. Děkujeme soupeři a divákům
60:00
Komentář trenéra hostů: Z naší strany opět absolutně nezvládnutá první třetina, kdy většina hráčů hrála pod své možnosti ve všech aspektech hry. Zbylé dvě třetiny naše hra měla parametry nejvyšší juniorské soutěže, kdy nám k obratu chyběla větší sebedůvěra při řešení situací v útočném pásmu a při přesilových hrách. Děkuji soupeři za kvalitní utkání.
60:00
59:33
Nepovedená střela na branku hráče týmu Náchoda č. 12.
58:29
Florbal Primátor Náchod si bere time-out na poradu.
58:27
Náchod se rozhodl hrát bez brankáře a hraje se proto 6 na 5.
58:08
Timeout Florbal Primátor Náchod
56:59
Boheians byl těsně před brankou protihráče, ale obrovské šance nakonec nevyužil.
56:00
Zbývají nám 4 minuty do konce zápasu a oba týmy bojují o možnost umístit míček do branky.
55:59
Střely po třetí třetině jsou 7:8 pro Náchod.
54:36
Tým Bohemins akci nakonec gólem neukončil.
53:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Špaček (6:5).
53:20
Náchodu konečně vstřelil gól Daniel Kříž. Jrásná spolupráce mezi kluky v dost nacpaném prostoru před brankou.
52:14
A Bohemians už zase hraje v plném počtu.
52:06
Náchod se snaží využít přesilovky, nakonec ale bez akce.
50:42
Tým Bohemians je v oslabení.
50:14
Vyloučen hráč Lukáš Vašíček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
49:10
Míč je již asi minutu v držení Náchoda.
47:00
Hráč týmu Náchod č. 91 vystřlil na branku, do brány se ale přes těla hráčů míč neprotlačil.
46:20
Hráč týmu Náchod č. 23 vystřlil na branku, střela ale skončila v rukavici brankáře.
45:17
Matěj Vosátka využil přesilovky a vstřelil gól.
45:17
Tým Florbal Primátor Náchod už hraje zase v plném počtu.
45:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Filip Brynda (6:4).
44:58
Vyloučen hráč Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
44:10
Hráči Bohemians si přihrávají míč na své polovině. Bude z toho nějaká akce?
42:34
Hráč týmu Náchod č. 12 ystřelil na branku, míček al skončil v ruce gólmana.
41:23
Aktivita obou týmů je zatím vyrovnaná, zatím však bez výraznější akce.
40:01
Začala třetí třetina zápasu Bohemians vs. Náchod v 1. kole CE ligy juniorů. Stav je je zatím 4:5 ve prospěch Bohemians. V první třetině byl dominantnější Bohemians, ve druhé naopak Náchod.
40:00
40:00
39:59
Dvě třetiny zápasu jsou za námi, stav je zatím 5:4 ve prospěch Bohemians.
39:59
Střely ve druhé třetině 9:11 pro Náchod
39:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Matěj Hnízdil (5:4).
39:34
Náchod dal před koncem 2. třetiny ještě dva góly.
39:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Matěj Hnízdil bez asistence (5:3).
38:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Vosátka, asistoval Tomáš Trnka (5:2).
37:31
Hráč týmu bohemians č, 91 vystřlil na branku.
36:32
Hráč týmu Bohemians č. 18 vystřelil na branku, míček ale skončil v rukavici brankáře.
35:17
35:17
Náchodu vatřelil další gól Daniel Kříž. V této třetině Náchod zatím dominuje.
33:49
A tým Bohemians je zase v plném počtu. Náchoďané své přesilovky nevyužili.
33:28
Hráč týmu Náchod č. 12 vystřelil na branku, míč šel ale vysoko nad břevno.
31:51
Vyloučen hráč Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
31:10
A další střela od hráče č. 50 - zase vedle branky.
31:.5
Bohemians je v oslabení.
30:18
Hráč týmu Bohemians č. 50 vystřelil na branku - míček však skončil v rukavici brankáře.
29:45
A obě družstva jsou zase v plném počtu.
27:49
Vyloučen hráč Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za opakované přestupky.
27:45
Bohemians je zase v oslabení.
26:54
Hezká akce Bohemians, míček do brány ale nakonec neprotlačili.
25:49
Bohemians už je zase v plném počtu, Náchod však i nadále drží míček pod svou kontrolou.
25:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval David Cejnar (4:1).
25:06
Primáto Náchod využil přesilovky a hráč č. 13 vstřelil gól.
23:27
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:16
Náchod se protlačil dopředu, nakonec bez gólu.
22:29
Hraje se teď hlavně na polovině Náchoda, ale zatím bez žádných střel.
20:16
Začíná 2. třetina zápasu CE ligy juniorů. Proti sobě hrají Bohemian DDM Prahy 7 v roli domácích a Florbal Primátor Náchod jako hosté. Stav je zatím 4:0 ve prospěch domácích.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 11:5 pro FBŠ
18:27
Hráč týmu Primátor Náchod č. 12 vystřelil na branku, astřela ale skončila v rukavici brankáře.
17:10
Vyloučen hráč Adam Balík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
16:20
Náchod střílí trestný, nakonec ale mimo branku.
16:11
Primátor Náchod je již v plném počtu.
16:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Trnka bez asistence (4:0).
15:41
Hráč týmu Bohemians č. 46 vystřelil na branku, ale jeho pokus skončil nad břevnem.
15:17
Bohemians Praha se ocitlo v oslabení a Náchod toho využívá k ofenzivě.
14:59
Florbal Primátor Náchod hraje v oslabení, zatím se mu však daří držet v ofenzivě.
14:26
Vyloučen hráč Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
14:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Brynda bez asistence (3:0).
14:06
Filip Brynda propašoval míček do branky skrz další hráče za středu hřiště.
12:59
Hráč týmu Bohemians č. 12 vystřelil na branku, ale minul.
11:49
Primátor přerušil útok Bohemians a sám přešel do ofenzivy, nakonec bez gólu.
10:07
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Peter Steller (2:0).
10:07
Krásný gól vstřelil pro tým Bohemians David Veleba ze středu hřiště.
09:17
Střela hráče týmu Bohemians č. 21 vyletěla nad břevno.
08:32
STřela hráče týmu Bohemians č. 50 skončila v rukavici brankáře.
06:17
A Bohemians hraje zase v plném početu.
05:21
Střela hráče týmu Primátor Náchod č. 12 skončila v rukavici brankáře.
05:14
Bohemians hrají v oslabení, ale přesto se probojovali až k brance, nakonec bez gólu.
04:17
Vyloučen hráč Jonáš Mareš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
03:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček bez asistence (1:0).
03:39
Hráč Bohemians č. 21 střelil krásnou střelou gól zprava od branky.
02:05
Hráč týmu Bohemians číslo 15 vystřelil na branku, střela ale letěla nad břevno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Poláček; hráči v poli: Filip Čáp, David Špaček, Daniel Kříž, David Cejnar, Matěj Hnízdil
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Ondřej Valenta, David Veleba, Šimon Taraba, Peter Steller, Šimon Batkovič
00:00
Vítáme vás u zápasu 1. kola CE ligy juniorů. Proti sobě nastoupily Bohemians DDM Prahy 7 a Primátor Náchod.