2:2
1:5
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Ústí 4:9
9. Václav Černoch, 23. Václav Černoch, 36. Patrik Pollak, 45. Jakub Matula - 3. Šimon Secký, 18. Václav Vavruška, 31. Vladimír Trčka, 37. Václav Vavruška, 45. Ondřej Kawulok, 48. Jan Peška, 59. Vít Pavelka, 60. Ondřej Kawulok, 60. Vít Pavelka; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 103; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 20 - Marek Netopilík 12; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:5;
59:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Pavelka, asistoval Jan Peška (4:9).
59:24
Nejdřív si Černoch koupil letenku do gulagu podruhé, posléze ještě Ústí navyšuje při hře 5 na 5.
59:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok bez asistence (4:8).
58:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Pavelka bez asistence (4:7).
58:48
Hotovo zdarec.
58:00
Hosté mohli rozhodnout, ale ozevřený vrata od stodoly netrefují.
56:55
Krupa na střídačce, domácí v šesti.
56:54
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
55:33
Zatím je to od domácích jako snaha naučit hada lítat. Času je však ještě dost.
54:04
Po hluché pasáži se Černoch snažil tak nazdařbůh najít bekendem Matulu. Našel, ale druhý jmenovaný to měl hodně těžký.
49:24
Ten Melman (Krupa) je prostě dobrej.
48:09
Krupa teď drží domácí naděje nad vodou.
47:43
Vyloučen hráč Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
47:43
Bouška vstal dneska asi levou nohou.
47:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Václav Vavruška (4:6).
47:28
Wow! vavruškův dlouhý přízemní pas usměrňuje do brány Peška. Nádhera.
46:45
Matula to udělal hodně šibalsky. Bohužel byl adresát jeho přihrávky nepřítomen.
44:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Vladimír Trčka (4:5).
44:59
VUT chvíli opět jásalo, jenže hosté opět odskakují. Aby z toho Gulliveři nedostali komplex.
44:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Pollak (4:4).
43:15
43:15
Je to jako deja vu, jako bych tohle už někdy viděl. Bouška úplně zbytečným faulem vyrovnává početní stavy a následným teatrálním vystoupením se celkem blíží udělení červeného kartonku.
42:24
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
42:24
Ve výhodě prostě nepokradeš...
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 4:7
40:00
Na střely skoupé, na děj však výživné. Asi si sem začneme vozit mikrovlnku a dělat popcorn, to bude bájo.
40:00
Přišel klučina a ptal se, jestli učím na Masárně. No...neučím.
40:00
36:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Pavel Vlček (3:4).
36:48
Hostům se vyrovnaný stav prostě nelíbí a Vavuška je nádhernou ranou posílá zpět do vedení.
35:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Patrik Pollak, asistoval Adam Bouška (3:3).
35:58
Žitovní pesimista a výroční střelec Patrik Pollak krásnou střelou srovnává.
34:45
Šmááárja. Na Ulmanův pas před prázdnou bránu Videman nedosáhl, na druhé straně pak Krupa likviduje samostatný únik.
32:34
Ulman dostává do míst pro muže zvlášť nepřijemných. Druhé K.O. behěm 10 minut, chudák.
30:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Jakub Fuchsig (2:3).
30:22
Novotného strom trestají hosté vlastně hned. Dobře zahraná přesilovka.
30:08
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
26:23
Teď jsou to domácí, kteří platí za plyn pod kotlem.
25:18
Bouška dostal nabito do dobré pozice, hala zatajila dech, a míček sjel z čepele...
23:34
Domácí Dvořák L. právě knockoutoval domácího Ulmana. K.O. v druhé třetině, to tady ještě nebylo.
22:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Jakub Matula (2:2).
22:36
Matula zpoza brány nachází Černocha, který srovnává.
21:44
Hosté jako by přeřadili a Gulls ani neví, kam se mají otáčet.
20:55
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Vít Pavelka.
20:55
Pavelka teď zažil noční můru každýho florbalisty. Míček se mu nenápadně odporoučel dozadu a to už se nohama prostě nešlo nevrátit.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 6:9
20:00
19:59
Ze záblesků hostí ke konci třetiny nakonec nezapršelo a tak je stav po 20 minutách 1:2.
17:58
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Ondřej Kawulok.
17:58
A pro domácí mohlo být ještě hůř. Za Krupou však stály centimetry a notná dávka štěstěny.
17:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška bez asistence (1:2).
17:07
Černoch si arcinámazem koupil letenku do gulagu a vrátil hosty do vedení.
16:01
Další ťukec domácích. Tentokrát do bloku.
15:29
Patriku Patriku. Pollak z výborné pozice nad.
13:32
Za Semerádův křižný pas by se nestyděl ani Rumburak. Následná střela nad.
12:16
Z bílých dresů asi nemá radost domácí Novák. Z jeho úctyhodného svalu na břiše byli nesví i obránci hostí.
11:03
Další dobrý brejk Ústí a zas to smrdělo jak u čističky odpadních vod.
10:00
Už to vypadalo, že i Krupových 228 cm bude krátkých. Obrovská šance hostí však končí na tyčce.
08:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch z trestného střílení (1:1).
08:53
Černoch nic nevymýšlel a jendoduše volný prostor nad Netopilíkovým ramenem.
07:44
Dobrý tlak domácí druhé formace, která svým vtíravým napadáním odebrala Ústí balonek. Foretova střela pouze do Netopilíka.
04:00
Novotný měl teď štěstí jak řemen, že svým pozadím jednoho z hostí netrefil.
02:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký, asistoval Pavel Vlček (0:1).
02:43
Ušmudlaný jak deset let nošený brýle, ale i to se počítá.
01:12
První lajna už je zpátky na hřišti a hned si připisuje velké šance. Skóre se však nemění.
00:01
Domácí první lajna na hřišti pobyla přesně 0 sekund a střídá. Střídání bez gólu, paráda.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Lukáš Täuber, Radek Kužel, Václav Vavruška, Jan Peška, Vít Pavelka
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Patrik Pollak, Václav Černoch, Radek Novotný, Jakub Matula, Adam Bouška
00:00
Zvonky už hrají, tak nechme je znít. VUT voní, nechme ho žít. Už zbývá málo, málo minut a Gulliveři poprvé v nových dresech vyzvou Ústí.