1:4
5:3
- : -

Panthers Praha B - Viking TJ Kobylisy 8:7
4. Roman Fůra, 11. Vojtěch Petráň, 28. Marek Linha, 35. Matyáš Sabák, 38. Jakub Petr, 44. Lukáš Kubů, 44. Vojtěch Petráň, 45. Vojtěch Petráň - 18. Adam Kropík, 20. Jáchym Kymla, 22. Adam Kropík, 25. Jakub Matoušek, 34. Adam Kropík, 39. Tomáš Klouda, 45. Marek Dostál; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 0:2 + Jan Hrdlička OS; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Štěpán Hrubý ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 2:0, 1:4, 5:3;
45:00
44:59
Děkujeme všem divákům a přejeme hezký zbytek dne
44:58
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Dostál, asistoval Tadeáš Rychetský (8:7).
44:42
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Ondřej Suchánek (8:6).
43:12
Timeout Viking TJ Kobylisy
43:08
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Petráň bez asistence (7:6).
43:08
Pantheři dvěma rychlýma šibenicema otáčí skóre
43:03
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Kubů, asistoval Vojtěch Marek (6:6).
40:55
Vyloučen hráč Filip Kobliha družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za vražení zády.
39:16
Monster save by Vojtěch Černý
38:59
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Adam Kropík (5:6).
37:34
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Petr, asistoval Matěj Ďurina (5:5).
35:16
Vyloučen hráč Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
35:16
Vyloučen trenér Jan Hrdlička družstva Viking TJ Kobylisy - osobní trest.
35:16
Kobyliský trenér Jan Hrdlička byl vyloučen z haly za nesportovní chování. Jeho pozice se ujal Vítek
34:17
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matyáš Sabák, asistoval Vojtěch Petráň (4:5).
33:33
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Adam Kropík, asistoval Šimon Železný (3:5).
33:33
HATTRICK HERO ADAM KROPÍK!!! V magickém čase 33:33 ve 3. třetině.
30:00
30:00
29:30
Rozhodčí - Boris -> 1:0
Boris byl vyveden z haly
27:40
Rozhodčí žádají kobyliský kotel o utišení. Zdá se, že kotel jejich prosbu (přes své skandování kobyliských hesel) neslyšel.
27:01
Panteři odpovídají střelou z poloviny, která propadla až do sítě
27:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Marek Linha bez asistence (3:4).
24:26
Kobyliský expres nezastavuje. Dřevák Kuba přidává čtvrtou branku.
24:25
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jakub Matoušek, asistoval Tadeáš Rychetský (2:4).
21:14
Po břevně Divida Susa přidává svoji další branku dělosřelec a číslem 91 (A. Kropík)
21:13
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Adam Kropík, asistoval David Sus (2:3).
19:51
Kobyliský kotel skanduje Kymlovo jméno.
19:50
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jáchym Kymla, asistoval Tadeáš Rychetský (2:2).
17:27
Krásný gól Kobylis - Adam vymetl pavučiny pantherské branky.
17:26
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Adam Kropík bez asistence (2:1).
15:30
Krásnou střelu Pantherů likvduje ještě hezčím zákrokem Vojtěch Černý
15:00
15:00
14:59
Ajaj, Panteři svojí údajně neplatnou soupiskou komplikují průběh zápasu. Omlouváme se za zpoždění.
10:38
03:42
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Roman Fůra, asistoval Jáchym Hlaváč (1:0).
00:01
Dobré pozdní odpoledne, u tohoto zápasu Vás vítají Vojtěch Bajer, Jakub Šteffel a Vítek Komorný. Přejeme příjemné počtení! :D
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy: brankář: Vojtěch Černý; hráči v poli: Alexander McIntosh, Mark McIntosh, Tomáš Klouda, Adam Kropík, David Sus