0:1
1:2
- : -

Viking TJ Kobylisy - FBC Draci Říčany 5:6
3. Alexander McIntosh, 4. Filip Kobliha, 11. Lukáš Frantík, 13. David Sus, 42. Šimon Železný - 4. Marek Honzák, 7. Marek Honzák, 15. Michal Strieženec, 18. Štěpán Schneider, 38. Filip Steinhaizl, 44. Michal Strieženec; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jakub Šteffel ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 4:3, 0:1, 1:2;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
44:18
Timeout Viking TJ Kobylisy
43:15
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Michal Strieženec bez asistence (5:6).
43:15
Bohužel po Štefflově zákroku se od něj nešťastně odráží bálon za jeho záda. Skóre je tedy 5:6.
43:00
2 minuty do konce základní hrací do a skóre je stále 5:5.
41:00
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Šimon Železný, asistoval Adam Kropík (5:5).
41:00
VYROVNÁNO!!!!!! Krásně umístěnou střelou se prosadil Šimon Železný.
37:34
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Filip Steinhaizl bez asistence (4:5).
37:34
Nedáš, dostaneš a Říčany poprvé vedou. Skóre je tedy 4:5.
36:30
Kloudič se ocitl sám před brankářem, ale trefil pouze břevno.
31:59
Kobylisy se úspěšně ubránili oslabení. Stav je stále 4:4.
30:41
První střela v přesilovce hostů končí těstně nad horní tyčkou domácí svatyně.
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Tomáš Klouda družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
29:59
Vyloučen hráč Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
29:59
Konec 2. třetiny se nám lehce zdramatizoval, uvidíme jak si s oslabením poradí Vikingové na začátku třetí části.
26:15
Série nebezpečných střel od mantinelu. Domácí cedník si s nimi naštěstí věděl rady.
24:45
Diváci divoce skandují a povzbuzují Domácí ke skórování v oslabení.
24:25
Vyloučen hráč Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
23:50
Kropík opět ztrácí míček na půlce hřiště, tentokrát nebezpečnější šanci zabránil vracející se Kloudič.
22:45
Hra se zrychluje, stejně tak i tempo. Sledujeme velice napínavé utkání.
22:06
Vyloučen hráč Jakub Vykouk družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
17:38
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Štěpán Schneider, asistoval Jakub Vykouk (4:4).
15:45
Domácí i nadále trápí rozehrávka a přechod přes střed hřiště. Hosté z toho zatím nic moc nevytěžili.
15:00
15:00
14:18
14:18
Po nepovedené rozehře z půlky dotahují hosté ve vlastním oslabení na rozdíl jedné branky.
13:12
Vyloučen hráč Adam Lubina družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil David Sus, asistoval Adam Kropík (4:2).
12:00
Vyloučen hráč Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
12:00
Pokud přehlédneme, že Adam neproměnil další tutovku (kdy byl sám před golmanem), tak dobrá dorážka od Adama SUSe
11:30
Střela (hostů) z první, po rozehrávce z rohu, končí vysoko nad.
10:27
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Frantík, asistoval Marek Dostál (3:2).
10:27
GÓL, Smajla proměňuje prázdnou branku a posouvá nás do vedení (neříkám, že ten lobíček byla úplně jistota, ale i ta se počítá).
10:20
Dobrý pokus Víška těsne míjí branku.
09:20
Kropík neproměňuje samostaný únik, to bude čepelí. :)
08:43
Kobylisy trápí rozehrávka na vlastní půlce, snad se to během zápasu zlepší.
07:10
Mára ztratil míček na vlastní půlce, se střelou si Jakup (Price) Steffel poradil bez problémů.
06:01
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Marek Honzák, asistoval Jakub Maxmilian Hošťálek (2:2).
06:01
Máme tu vyrovnávací branku. Utkání je i nadále ve velkém tempu. Pohledově mají ze hry více hosté.
05:17
Se střelou Víška si golman hostů hravě poradil. Dobrý pokus i dobrý zákrok.
03:28
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Marek Honzák, asistoval Michal Strieženec (2:1).
03:28
Rychlá odpověď na druhou branku domácích, kterou vstřelil Koblížek po nahrávce Eminema. I nadále Vás budeme informovat o průběhu tohoto napínavého utkání.
03:15
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Filip Kobliha, asistoval Šimon Železný (2:0).
02:08
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Alexander McIntosh, asistoval David Sus (1:0).
02:08
GÓL, Alexova dělová rána od půlky těsně propadla do branky Draků. Kobylisy ve vedení 1:0.
00:01
Dobrý den, u dnešního utkání Vás vítá: Vítek Komorný, Vojtěch Černý a Vojtěch Bajer. :)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany:
00:00
Line-up domácích Viking TJ Kobylisy: brankář: Jakub Šteffel; hráči v poli: Alexander McIntosh, Mark McIntosh, Adam Kropík, Tomáš Klouda, Matěj Víšek