0:1
1:0
- : -

Panthers Praha C POWER - Wizards SO Praha 10 C 2:1pn
40. Lukáš Tomeš, N Michal Karban - 27. Jan Vašíček; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Chlup ? - David Pazdírek ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Michal Karban a vstřelil rozhodující gól (2:1).

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč Tomáš Branžovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Martin Eckstein , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč Jaroslav Váňa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Matěj Dopita , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Michal Karban , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč Jan Vašíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Michal Karban a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč Jan Vašíček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Matěj Dopita a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč Tomáš Branžovský a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
42:54
Vyloučen hráč Roman Školník družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:49
Vyloučen hráč Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:34
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Martin Eckstein (1:1).
38:08
Vyloučen hráč Jaroslav Váňa družstva Wizards SO Praha 10 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
26:08
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil Jan Vašíček, asistoval David Bouda (0:1).
15:00
15:00
05:22
Vyloučen hráč Robert Smutný družstva Wizards SO Praha 10 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.