2:3
1:3
- : -

Panthers Praha B U23 - Kralupy Wolves 3:8
26. David Chochlovský, 40. David Polcar, 60. Vojtěch Wojnar - 5. Jakub Brož, 19. Adam Kozel, 25. Milan Kocián, 28. Adam Kozel, 36. Milan Kocián, 52. Petr Husťák, 54. Milan Kocián, 56. Milan Kocián; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:4; využití: 0:2; diváků: 49; zásahy brankářů: Jan Slavata 17 - Jakub Hoffmann 27; po třetinách: 0:2, 2:3, 1:3;
60:00
Střely na bránu v první třetině Panthers-9 Kralupy-7
60:00
Komentář trenéra hostí Filipa Janoucha: "S výkonem mužstva jako celku jsme spokojeni. Napříč tomu, že máme stále mezery, v rozehrávce jsme zvládnuli diktovat tempo zápasu a zaslouženě si odnášíme výhru."
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Hrmy: Asi budeme chtít po tomto týdnu smazat město Kralupy z mapy, ale bohužel zaslouženě soupeř oba zápasy vyhrál. Dnes jsme od začátku nebyli v zápase a už jsme se do toho nedostali. Soupeř trestal naše chyby a my jsme nedávali šance. Doufám, že to budou pro naše mladé hráče další cenné zkušenosti. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme klidnou cestu domů.
60:00
59:18
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval David Chochlovský (3:8).
58:58
Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil Daniel Štefl.
55:54
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Milan Kocián bez asistence (2:8).
53:28
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Milan Kocián bez asistence (2:7).
51:55
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák, asistoval Milan Kocián (2:6).
44:45
Vyloučen hráč Daniel Štefl družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
43:08
Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil Petr Husťák.
41:43
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely na bránu v první třetině Panthers-9 Kralupy-9
40:00
39:35
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Polcar, asistoval David Förster (2:5).
35:36
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Milan Kocián, asistoval Petr Husťák (1:5).
31:43
Vyloučen hráč Milan Kocián družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
27:57
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Lukáš Carvan (1:4).
26:56
Vyloučen hráč Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za blokování hokejky.
25:16
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Chochlovský, asistoval Marco Lombino (1:3).
24:35
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Milan Kocián, asistoval Daniel Štefl (0:3).
20:00
Vyloučen hráč Richard Hurt družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině Panthers-12 Kralupy-7
20:00
18:22
17:35
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
04:13
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Brož, asistoval Lukáš Carvan (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Lukáš Carvan, Jakub Brož, Jakub Manek, Adam Kozel, Richard Hurt
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Kryštof Novotný, David Chochlovský, Vojtěch Wojnar, Tomáš Mánek, Marco Lombino