0:1
0:1
- : -

Warriors Nový Jičín FBK Sršni C - FBC Honey Badgers F-M 1:4
7. Petr Burýšek - 4. Radek Měrka, 12. Vít Kahánek, 22. Vít Kahánek, 27. Vít Kahánek; rozhodčí: Martin Siřinek - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Szczurek ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:1;
36:00
Střely ve 3. části: 6:8
36:00
35:08
U pořadatelského stolku je i trenér A-týmu Mira Kasl, který má docela dost připomínek k zápasu.
34:27
Najvyho únik a nsálednou střelu vyrazil helmou gólman hostů.
33:43
To tak chybělo, aby domácí hráli oslabení, prohrávají o 3 branky.
33:40
Vyloučen hráč #43 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:13
Warriors bez brankáře.
32:17
Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni C
32:08
Hráči ani fanoušci nemají moc pěkné slova na rozhodčí.
30:24
Peťa Kittel šel do výjezdu, ale střelu brankář z Frýdku vyrazil. Mimo jiné, do hry naskočil hrubý Leoš.
29:01
Dobrá zpráva, Najvyho vidíme opět na hřišti. Ta horší zpráva, že zrovna v oslabení, kvůli hrubosti Prašivky.
28:29
Vyloučen hráč #23 Daniel Prašivka družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za hrubost.
28:17
Peťa Kittel ze středu na Leoše u levého mantinelu, ale brankář zase připraven.
27:10
Z rohu zkoušel před bránu Burýšek mladší, brankář hostů ale připraven.
26:42
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #2 Filip Machálek (1:4).
26:42
Štěstí teď nepřálo Michalovi v bráně, kdy se mu míček zakutálel za záda do brány.
26:02
Eichner zkoušel, ale trefil tyčku.
24:58
Začalo se opět agresivně, Šimek dostal do nosu, ale není to nic vážného.
24:10
Nevíme, zda duo v obraně Kostelecký - Prašivka dnes ještě uvidíme, protože z pana Prašivky je momentálně útočník.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 5:4
24:00
23:19
 Warriors sice mají přesilovku, ale na hřišti to vypadá, jakoby se hrálo klasicky 5 na 5.
22:45
Vyloučený Román za hrubost se šel omluvit zraněnému Najvimu na žíněnku.
22:07
Vyloučen hráč #21 Alexander Román družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za hrubost.
22:07
Najvy opět na zemi, tentokrát je ale hra přerušená, zdravotník Daggy ho odvádí za mantinel. Vypadá to na zranění kolene.
21:48
Vežranovský z Frýdku domácím pěkně topí pod kotlem.
21:01
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #24 Vít Kahánek bez asistence (1:3).
20:11
Extraligové zkušenosti předvádí na hřišti také Peťa Burýšek, který zkoušel střelu ze středu.
19:25
Domácí brankář Szczurek Míša se už nějakou minutu v bráně nudí.
18:32
Duo v obraně Warriors Prašivka - Kostelecký očividně funguje.
17:00
Domborvský z Frýdku sedí na trestné už podruhé a odpovídá tomu i jeho slovník.
16:54
Vyloučen hráč #99 Michal Dombrovský družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
16:20
Snad Slováček ještě nepsal Ježíškovi, bude potřebovat novou florbalku.
15:09
Probrat brankáře hostí zkusil žabkou z obrany probrat Leoš, ale byl vzhůru.
13:14
Své extraligové zkušenosti předvádí na hřišti Peťa Kittel, ale zatím skore nezměnil.
12:19
Šance Vládi Kittela končí za zády hostujícího brankáře.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 3:5
12:00
11:07
10:14
Hosté v pěti a jde vidět, že chtějí přidat gól. Hraje se teď jen u branky domácích.
09:05
Najvy právě vytřel zem, paní uklízečka děkuje.
07:47
06:47
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #17 Petr Burýšek, asistoval #27 Dominik Eichner (1:1).
06:47
Ze standardní situace Warriors se trefuje Burýšek starší a srovnává tak skore na 1:1.
06:10
Kittel právě minul tutovou šanci.
04:53
Bráchové Kittelovi měli spolu v útoku krásnou akci, bohužel skore zůstává neměnné.
03:25
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #93 Radek Měrka, asistoval #11 Václav Štrbák (0:1).
02:40
Na hře domácích Warriors jde vidět, že jsou hladoví po gólu.
02:10
První minuty zápasu probíhají agresivně a míček je častěji mimo hřiště jak na hrišti.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Siřinek a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Michal Dombrovský, Vít Kahánek, Václav Štrbák, Daniel Žurek, Tomáš Tobola
00:00
Line-up domácích Warriors Nový Jičín FBK Sršni C: brankář: Michal Szczurek; hráči v poli: Daniel Prašivka, Jakub Kostelecký, Vladislav Kittel, Petr Kittel, Martin Najvar