1:0
1:1
- : -

Warriors Nový Jičín FBK Sršni C - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B 4:1
6. Dominik Eichner, 12. David Friedel, 23. Petr Kittel, 26. Petr Kittel - 32. Jakub Novotný; rozhodčí: Michal Sládek - Matyáš Šindler; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Szczurek ? - Marek Rusev ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:1;
36:00
31:27
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Jakub Novotný, asistoval Radek Lacina (4:1).
30:49
Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B
30:49
Vyloučen hráč Petr Vývoda družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za sekání.
25:15
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Petr Kittel, asistoval Vladislav Kittel (4:0).
24:00
24:00
22:29
15:19
Vyloučen hráč Jan Slováček družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za držení.
12:00
12:00
11:25
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil David Friedel, asistoval Dominik Eichner (2:0).
05:27
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Dominik Eichner, asistoval Milan Koloničný (1:0).
04:16
Vyloučen hráč Petr Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Sládek a Matyáš Šindler.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B:
00:00
Line-up domácích Warriors Nový Jičín FBK Sršni C: brankář: Michal Szczurek; hráči v poli: Jan Slováček, Petr Kittel, David Friedel, Jakub Kostelecký, Dominik Sadil