3:0
5:0
- : -

Warriors Nový Jičín FBK Sršni C - FBK Štajgřy Ostrava 11:0
4. Vladislav Kittel, 6. Petr Kittel, 7. Dominik Eichner, 17. Marek Kelnar, 19. Petr Kittel, 22. Jakub Kostelecký, 26. Petr Kittel, 30. Martin Najvar, 31. Petr Kittel, 31. David Friedel, 33. Vladislav Kittel; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Michal Szczurek ? - Marián Lachman ?; po třetinách: 3:0, 3:0, 5:0;
36:00
32:33
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Petr Kittel (11:0).
30:35
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil David Friedel, asistoval Adam Burýšek (10:0).
30:06
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Petr Kittel, asistoval Vladislav Kittel (9:0).
29:18
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Martin Najvar, asistoval Milan Koloničný (8:0).
26:18
Vyloučen hráč Petr Knap družstva FBK Štajgřy Ostrava na 2 minuty za sekání.
25:40
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Petr Kittel, asistoval Dominik Eichner (7:0).
25:19
Vyloučen hráč Lukáš Václavík družstva FBK Štajgřy Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
23:20
Vyloučen hráč Daniel Kotrs družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za sekání.
21:43
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Jakub Kostelecký, asistoval Dominik Eichner (6:0).
20:07
Vyloučen hráč Petr Moravec družstva FBK Štajgřy Ostrava na 2 minuty za hrubost.
18:01
16:26
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Marek Kelnar, asistoval Adam Burýšek (4:0).
12:00
12:00
08:27
Vyloučen hráč Jan Moravec družstva FBK Štajgřy Ostrava na 2 minuty za sekání.
06:45
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Dominik Eichner, asistoval Jakub Kostelecký (3:0).
05:38
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil Petr Kittel, asistoval Petr Kittel (2:0).
05:15
Vyloučen hráč Milan Koloničný družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za sekání.
03:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Štajgřy Ostrava:
00:00
Line-up domácích Warriors Nový Jičín FBK Sršni C: brankář: Michal Szczurek; hráči v poli: Jakub Kostelecký, Dominik Sadil, Jan Slováček, Petr Kittel, David Friedel