5:1
1:2
- : -

Warriors Nový Jičín FBK Sršni C - FK Gůfuň Nový Jičín 8:5
9. Dominik Eichner, 12. Adam Burýšek, 16. Dominik Eichner, 17. Jan Slováček, 18. Petr Kittel, 20. Daniel Prašivka, 21. Petr Kittel, 35. Vladislav Kittel - 2. Ondřej Bienek, 3. Vojtěch Hanzelka, 24. Oliver Rusev, 26. Alexandr Dresler, 31. Vojtěch Hanzelka; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Michal Szczurek ? - Andrej Krkoška ?, Dominik Vašenda ?; po třetinách: 2:2, 5:1, 1:2;
36:00
Střely ve 3. části: 11:9
36:00
35:59
Zápas končí vítězně pro Warriors, dneska berou alespoň 3 body a děkují fanouškům za podporu.
34:50
Hráči hostů sice ohrozili bránu, ale pár vteřin na to pan Prašivka opět netrefil prázdnou bránu.
34:23
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #43 Vladislav Kittel, asistoval #21 Adam Burýšek (8:5).
32:49
Teď zákrok skokem předvedl golman Míša z Warriors.
31:58
Eichner dvakrát zkusil na bližší, ovšem bez dalšího bodíku do kanady.
31:00
Řekl jim někdo, že se s míčkem hraje na zemi? Lítá zprava doleva přes celou halu.
30:03
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #64 Vojtěch Hanzelka, asistoval #69 Jan Kumpa (7:5).
29:07
Mladý hráč Jahoda ztratil míček v útoku, ale podle výrazu ho to mrzí.
28:15
Střela ze středu Buryho P. skončila na kolenou golmana hostí.
26:40
Bacha, bacha Gůfuň na míčku. A nechce jej pustit.
25:58
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #13 Alexandr Dresler, asistoval #16 Milan Němeček (7:4).
25:30
První minuta a půl vypadá tak, že Warriors rozhodně čtyř brankový náskok nestačí.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 9:7
24:00
23:55
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #97 Oliver Rusev, asistoval #7 Ondřej Bienek (7:3).
23:13
Rožnovský Leoš Mareš netrefil tutovou šanci. Prý měl radši zůstat u zpívání..
22:00
Brankář domácích Míša si kontroluje, zda má všech deset prstů.
21:50
Vyloučen hráč #19 Daniel Kotrs družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:45
Sice hostí vystřídali brankáře, ale to Warriors nezastavilo. Prosazuje se po nahrávce Leoše Peťa Kittel.
20:39
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #23 Daniel Prašivka (7:2).
19:32
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #23 Daniel Prašivka, asistoval #27 Dominik Eichner (6:2).
19:30
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Dominik Vašenda družstva FK Gůfuň Nový Jičín
19:26
Vyloučen hráč #92 Rodan Pudík družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
18:09
Gůfuňům se ale skóre očividně vůbec nelíbí.
17:05
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #19 Daniel Kotrs (5:2).
16:29
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #8 Jan Slováček, asistoval #43 Vladislav Kittel (4:2).
16:29
V hale hraje písnička "Hráli jsme kličkovanou, vždyť to znáš", který vystihuje situaci na hřišti.
15:46
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #27 Dominik Eichner bez asistence (3:2).
15:12
V hale je slyšet střídačka Warriors.
14:24
Vyloučen hráč #17 Tomáš Kluska družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
14:24
Faulovaný byl Peťa Kittel, vytěžil z toho přesilovku. To se hodí!
13:49
Vláďa Kittel vyslal bombu do hrudi golmana hostí.
12:32
Prašivka Leoš také ukazuje svou fyzičku a potahal vepředu, ale nic zásadního, míček ztratil.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 5:7
12:00
11:54
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #21 Adam Burýšek bez asistence (2:2).
11:54
Asi si vzal radu k srdci a před koncem první třetiny srovnává na 2:2!
11:21
Zkušenější brácha Burýšek Peťa radí z obrany dopředu mladšímu bráškovi Adamovi.
10:10
Warriors více na míčku, chuť dorovnat skóré jde na hře znát.
08:40
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #69 Petr Kittel (1:2).
08:27
Opět ohrožena branka Warriors, rozehrávka z rohu od jejich brány. Střela letěla do hrudi golmana Warriors, která se odrazila dopředu a po nahrávce Peti Kittela zakončuje Eichner!
06:26
Svou fyzickou vytrvalost předvádí skvěle na hřišti Burýšek mladší.
05:04
Burýšek starší teď výborný v obraně, ve předu to jistí Kittel Peťa a Prašivka Leoš.
04:11
Na hřišti je bojovná nálada, oba týmy chtějí hrát na míčku.
02:59
Peťa Kittel se snažil prosadit od pravého mantinelu, ale trefuje kolena brankáře hostů.
02:04
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #64 Vojtěch Hanzelka, asistoval #7 Ondřej Bienek (0:2).
02:04
Opět nešťastná náhoda pro brankáře Míšu z Warriors, míček mu proskočil za rameno.
01:30
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #7 Ondřej Bienek, asistoval #17 Tomáš Kluska (0:1).
01:30
Stačí ztratit míček a z breaku je gól.
01:15
V první minutě jsou více na míčku Warriors, vypadá to, že chtějí dneska urvat alespoň 3 body.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Gůfuň Nový Jičín: brankář: Andrej Krkoška; hráči v poli: Vojtěch Hanzelka, Tomáš Kluska, Ondřej Bienek, Rodan Pudík, Oliver Rusev
00:00
Line-up domácích Warriors Nový Jičín FBK Sršni C:
00:00
Vítáme všechny fanoušky na druhém zápase Warriors Nový Jičín proti Gůfuň Nový Jičín.