1:3
3:3
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - Snipers Třebíč 5:7
15. Adam Klimeš, 34. Viktor Kejík, 44. Pavel Zbořil, 47. Martin Veselý, 48. Patrik Jedlička - 7. Jan Vochyán, 29. Lukáš Štveráček, 33. Adam Benáček, 40. Martin Žák, 45. Adam Benáček, 52. Alexander Svoboda, 55. Alexander Svoboda; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: David Nečas 19 - Jan Bazala 19; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:3;
60:00
59:59
střely ve 3. třetině Aligators: 11 Třebíč:10
59:59
střely celkem Aligators: 24  Třebíč:26
59:59
Komentář trenéra hostí Michala Pazderníka: "Do třetice všeho dobrého aneb konečně jsme udrželi koncentraci v celém utkání. Díky tomu slavíme první výhru, která se nerodila lehce v tomto bojovném utkání. Děkujeme soupeři za utkání."
59:59
Komentář trenéra domácích Jakuba Gremmela: Dobrá 1. třetina, která od nás mohla být mnohem golovější. Velice nás trápí koncovka , na které budeme muset zapracovat. Od druhé třetiny se opakují stále stejné chyby ve standartních situacích a v brejku soupeře. Nezbývá nám nic jiného než se vrátit znovu na trénink a makat. Po videu budu moudřejší . Cesta nám začíná. HOU HOU ALI
58:59
Lorenc už podruhé zachránil gol, druhý únik na práznou bránu od Třebíče, Lorenc ukazuje že ani v bráně by se neztratil
58:35
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Jan Vochyán.
55:02
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
54:27
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Alexander Svoboda, asistoval Michal Machálek (5:7).
54:27
Svoboda dává svou druhou branku, a i teď měl oslavu jakoby dal gol ve finále Ligy Mistrů
51:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Alexander Svoboda, asistoval Zdeněk Malich (5:6).
47:01
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Radim Fila (5:5).
47:01
Fila využil výborného náběhu Jedličky a ten vyrovnává na 5:5
46:20
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Martin Veselý bez asistence (4:5).
46:20
Veselý dává svoji 1. branku v Národní lize a dostává Aligators zpět do zápasu
45:50
Další rána domácích tentokrát pálil Klimeš,ale Bazala znovu připraven
44:34
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Martin Žák (3:5).
44:34
Líznar nezachytil náběh Benáčka a ten vrací Třebíči 2 brankový náskok
43:26
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Adam Klimeš (3:4).
43:26
Zbořil konečně trefil tam kam chtěl a snižuje na 4:3
41:45
Zbořil po několikáté vypálil od mantinelu a znovu do připraveného Bazala
40:07
A hned po buly se Třebíč dostal do dobré pozice ze které bohužel pro hosty nebyl gol
39:48
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Adam Benáček (2:4).
33:31
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Viktor Kejík bez asistence (2:3).
33:31
Po vylooučení Franka, Kejík vyvezl balonek a nekompromisně vymetl pavučinu a snižuje na 2:3
33:17
Vyloučen hráč Ondřej Frank družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
32:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Jiří Blaha (1:3).
32:35
Blaha přiťukl balonek Benáčkovi  ten zakončil nekomromisně 20 nad led a Nečas přes clonící hráče neměl nárok
28:41
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Štveráček, asistoval Martin Žák (1:2).