5:4
1:6
- : -

FBK Spartak Hluk - Snipers Třebíč 8:10
14. Ondřej Bartoš, 16. Ondřej Bartoš, 22. Radim Jílek, 27. Vojtěch Duda, 28. Martin Krchňáček, 37. Martin Krchňáček, 37. Vojtěch Duda, 59. Michal Kundrata - 25. Alexander Svoboda, 25. Tomáš Sýkora, 26. Lukáš Mátl, 40. Zdeněk Malich, 44. Zdeněk Malich, 51. Tomáš Sýkora, 55. Tomáš Sýkora, 56. Jan Vochyán, 57. Tomáš Sýkora, 60. Tomáš Vejmělka; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4 + Michal Kundrata 5:2; využití: 1:3; diváků: 59; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 34 - Jan Bazala 24; po třetinách: 2:0, 5:4, 1:6;
60:00
Komentář trenéra hostů: Za dnešní vítězství jsme hodně, hodně rádi. 2.třetiny jsme předváděli bídu. Ve 3.třetině jsme konečně hráli, to co jsme si řekli. Děkujeme a přejeme hezký večer.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes to od nás byl do 53. minuty dobrý výkon až na malý výpadek na začátku 2.třetiny. Pak se bohužel staly věci, které do florbalu nepatří a zápas jsme smolně prohráli.
60:00
59:59
Střely v třetí třetině: 9 - 15
59:55
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Vejmělka bez asistence (8:10).
58:52
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Michal Kundrata, asistoval Martin Krchňáček (8:9).
58:33
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
56:37
Nutno podotknout, že třebíčtí výhody využívají opravdu příkladně.
56:06
Timeout Snipers Třebíč
56:06
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Jaroslav Dlabač (7:9).
56:06
Pro hráče domácích jsou tohle perné chvilky..
55:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Vochyán, asistoval Lukáš Mátl (7:8).
54:23
Tak teď to vypadá trochu na zaříznutí domácích hráčů, všichni v hale měli za to že byl pískán faul na Kundratu, ovšem opak je pravdou a KUndrata dostává 5 minut za hrubost.
54:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Lukáš Mátl (7:7).
53:41
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 5 minut za hrubost.
53:00
Tempo hry začíná velmi rychle stoupat.
50:34
Timeout FBK Spartak Hluk
50:34
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Martin Žák (7:6).
50:34
Na pouhý rozdíl jedné branky snižuje Sýkora, což hráče Hluku donutilo k oddechovému času.
50:34
Vzápětí však přichází opět přečíslení a Třebíč už je blízko.
50:30
Helmou teď Kolečkář vykryl střelu.. je zvyklí z fotbalu hlavičkovat.
48:39
Hráči Hluku dneska opět důrazní v osobních soubojích. Zvyklí z minulého týdne s Horní Suchou, tam to bylo hodně ostré, ale rozhodčí takovou hru nehodlají dneska tolerovat.
48:20
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vražení zády.
46:52
Trestné střílení bylo trošku v pomalejším tempu a pro hostujícího Bazalu to nebyl žádný problém vysunout pravou nohu a míček tím zastavit.
46:51
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil Martin Krchňáček.
45:34
Třebíč znovu jako na začátku druhé třetině aktivnějším týmem i na počátku 3. třetiny. Těží zejména z rychlých přihrávek a přesné mušce.
44:55
Rochovanský opět dnes ukazuje perfektní přehled v obraně Hluku.
43:58
Malich překonává Kolečkáře poté když už ležel a z takové pozice by se asi už jen tak nezvedl.
43:50
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Lukáš Mátl (7:5).
42:00
Zatím se nic podstatného nestalo. Hraje se na středu hřiště.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: 9 - 18
39:57
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Tomáš Vejmělka (7:4).
39:57
Domácí se tak dlouho připravovali na závěrečnou akci ve druhé třetině až z toho dostali gól.
38:08
Domácí opět ke konci třetiny aktivnějším týmem.
36:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Marek Šimíček (7:3).
36:06
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Adam Cileček (6:3).
35:59
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
35:59
Vyloučen hráč Milan Picmaus družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
33:30
Míček se doklouzal až ke Kolečkářovi, když Sýkora poletoval po hřišti s míčkem bez zastavení.
32:19
Bazalův zákrok z dálky neomylný.
30:43
Dneska musím říct, že pro oko diváka velmi pohledný florbal.
28:33
Trochu přísnější vyloučení, ale přeci si 2 minutky odpočine Kelíšek.
28:27
Vyloučen hráč Martin Kelíšek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
27:44
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (5:3).
26:27
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda bez asistence (4:3).
26:26
Individuální akce Dudy, končí obvykle brankou v síti hostů.
25:26
Tak a náhle máme srovnáno. Nojo není to fotbal, aby se čekalo na gól 90 minut.
25:25
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl z trestného střílení (3:3).
25:25
Asi nájezd ... trochu freestyle to byl a branka platí.
24:51
24:51
Jakoby si ten online četli na střídačce a chtěli ukázat, že umí taky kousat.
24:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Alexander Svoboda, asistoval Zdeněk Malich (3:1).
22:58
Hráči Třebíče zatím ve druhé třetině bez tempa.
21:38
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Martin Kelíšek (3:0).
21:38
Aktivita Jílka s Kelíškem za brankou soupeře nese odměnu v podobě 3 branky domácích.
20:13
Na úvod druhé třetině vytahuje míček těsně před brankovou čárou Rochovanský.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: 14 - 10
19:52
Ještě Duda se chtěl zapsat na listinu střelců, nicméně trefil pouze tyč.
17:30
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
15:54
Bartoš zvyšuje již na 2:0.
15:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Jiří Petlan (2:0).
13:35
Krásnou akci, ještě s pěknějším zakončením předvedli teď Šimíček s Bartošem. Bartoš zakončoval po slovech sám do horního růžku Bazalové brány.
13:28
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Marek Šimíček (1:0).
12:00
Šimíčkova střela na teploměr brankáře Bazaly, teplota těla 36,5°C - takže bez gólu.
11:40
Žák skončil v brance Kolečkáře.
10:49
Třebíč zatím výborně kryje většinu střel.
09:40
Duda teď minul prázdnou branku po příkladné přihrávce Šimíčka.
08:35
Pěkně připravená akce Hluku sice nenese kýžené ovoce v podobě gólu, ale na rozjezd dobré.
05:19
Z úvodu utkání je vidět, že hosté jsou zatím aktivnějším týmem.
04:30
Krchňáček nyní příkladně bojuje za brankou soupeře a dostává tak Třebíč pod lehký tlak.
03:31
Rychlý protiútok Třebíče zastavuje Duda
02:31
Tyč hostů!
02:30
Třebíč až nyní půjčuje míček i hráčům Hluku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Adam Benáček, Jiří Procházka, Martin Žák
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Pavel Rochovanský, David Váňa, Vojtěch Duda, Ondřej Bartoš, Marek Šimíček