3:2
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Start98 Kunratice 7:5
11. Matěj Hnízdil, 13. Daniel Kříž, 21. Daniel Kříž, 32. Nikolas Osifčin, 35. Vojtěch Železo, 48. Daniel Kříž, 60. Filip Čáp - 13. Aleš Weigner, 21. Tomáš Kuzma, 38. Jakub Kýr, 41. Jakub Kýr, 60. Matěj Duda; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 18 - Ondřej Hnátek 19; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Čečetky: Do stavu 5:2 jsme měli zápas pod svou kontrolou, kdy jsme soupeře téměř k ničemu nepustili. Bohužel zbytek zápasu jsme totálně polevili snad ve všech herních i neherních činnostech, což se projevilo i na výsledku, kdy obzvláště v poslední minutě při nás stáli všichni svatí. Musíme si z toho vzít do příštího veledůležitého víkendu velké ponaučení. Děkuji soupeři za zápas
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Matoulka: Ve druhé půlce utkání se nám podařilo soupeře dostat pod tlak a proměnit naše šance. Rozhodla však neproduktivita v závěru utkání, kde jsme nevyužili dlouhou přesilovku 5-3 a ani 5-4. Díky Náchodu za fair zápas.
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Čáp bez asistence (7:5).
59:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Matěj Duda, asistoval Ondřej Peterka (6:5).
55:30
Vyloučen hráč Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
54:54
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
54:54
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
47:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Špaček (6:4).
42:45
Vyloučen hráč Ondřej Peterka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jakub Kýr, asistoval Albert Kulík (5:4).
40:00
40:00
38:12
Vyloučen hráč Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jakub Kýr, asistoval Aleš Weigner (5:3).
34:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Železo, asistoval Jakub Vysoký (5:2).
31:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Jakub Vysoký (4:2).
29:17
Vyloučen hráč Aleš Weigner družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
25:13
Vyloučen hráč Albert Kulík družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra rukou.
21:28
Vyloučen hráč Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
20:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval Petr Šimon (3:2).
20:50
20:00
20:00
12:58
12:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Aleš Weigner, asistoval Matěj Duda (1:1).
10:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval David Špaček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: David Weigner, Ondřej Peterka, David Vondra, Albert Kulík, Aleš Weigner
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Šimon Sedláček; hráči v poli: Filip Čáp, Daniel Kříž, David Cejnar, Matěj Hnízdil, David Špaček