5:1
7:3
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - KM automatik FBK Jičín 15:4
7. Jakub Renza, 7. Jan Majtner, 14. Tomáš Řehůřek, 20. Jan Majtner, 23. Eliška Křivková, 27. Petr Barcal, 28. Daniel Novotný, 30. Ondřej Pakosta, 32. Eliška Křivková, 37. Jan Majtner, 38. Eliška Křivková, 41. Max Holásek, 43. Ondřej Hegr, 43. Daniel Novotný, 45. Jan Majtner - 17. Lukáš Patzelt, 31. Petr Szturc, 35. Petr Szturc, 43. Vojtěch Sobotka; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jiří Večeře 18 - Matěj Slavík 16; po třetinách: 3:0, 5:1, 7:3;
45:00
44:59
Poměr střel v tomto zápase: Jičin 22 - Litomyšl 31
44:26
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Ondřej Hegr (15:4).
42:40
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Daniel Novotný, asistoval Jan Majtner (14:4).
42:40
Jičín sice dal gól ale Litomyšl rychle odpověděla.
42:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Vojtěch Sobotka, asistoval Lukáš Patzelt (13:4).
42:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Hegr bez asistence (13:3).
40:00
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Eliška Křivková (12:3).
38:42
Krásně sehraná standartka z velkého brankoviště zkončila střelou do prázdé brány.
37:48
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Eliška Křivková, asistoval Ondřej Pakosta (11:3).
36:30
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Max Holásek (10:3).
36:30
35:35
Jičín se dostává do šancí, ale netrefuje branku.
34:15
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Michal Kunt (9:3).
34:15
Jičín právě vstřelil branku a to krásně umístěnou střelou k tyči. Golman byl bez šance.
32:50
Vyloučen hráč Adam Sucharda družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
31:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Eliška Křivková, asistoval Petr Barcal (9:2).
31:09
Ale hned v zápětí se Litomyšl dostává zpět do 7 brankového vedení.
30:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Adam Sucharda (8:2).
30:28
Krásná střela od Szturce.
30:00
30:00
29:46
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Viktor Olšinár (8:1).
27:39
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Daniel Novotný bez asistence (7:1).
27:39
Novotný krásnou střelou téměř z půlky dává gól.
26:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Petr Barcal bez asistence (6:1).
26:09
Litomyšl skóruje i v oslabení a to pochybě obránce ketrému přeskočil míček hokejku a Litomyšlský hráč šel sám na branku.
25:05
Vyloučen hráč Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
24:51
I Jičín si zahraje přsilovku po sekání Litomyšlského hráče.
23:10
Standartka Jičína z velkého brankoviště nezkončila gólem ikdyž od toho nebylo daleko miček poskakoval na malém brankovišti.
22:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Eliška Křivková, asistoval Daniel Novotný (5:1).
21:40
Hráči Litomyšle hezky zvojili za brankou a hned z toho byla nebezpečná střela
19:58
Tlak hráčů Litomyšle se stupňuje.
19:03
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Petr Barcal (4:1).
16:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lukáš Patzelt, asistoval Vít Černý (3:1).
15:00
15:00
13:18
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Řehůřek, asistoval Viktor Olšinár (3:0).
12:35
Litomyšl právě rozehrála na Jičínského hráče který přihrával do prázdné brány ale Chalupa netrefil prázdnou bránu.
10:20
Až teď se Litomyšl dokázala osvobodil z tlaku Jičína.
09:50
Jičín stále tlačí. Litomyšl se nemůže dostat k míčku.
08:58
Jičín teď měl 3 nebezpečné šance za sebou, ale ani jednu nevyužil.
07:20
Jičín právě nastřelil horní tyč brankové konstrukce.
06:43
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Ondřej Pakosta (2:0).
06:43
Teď jsme viděli 2 góly Litomyšle v 10. sekundách.
06:33
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jakub Renza, asistoval Ondřej Hegr (1:0).
04:52
Vyloučen hráč Lukáš Patzelt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
04:30
Litomyšl si zahraje přesilovku, zatím má výhodu a hraje v šesti
03:50
Jičín měl standrtku kterou hezky sehrál ale střelu v poslední chvíli zblokoval Litomyšlský obránce.