0:1
- : -
FbC Skuteč

FBC Dobruška - Dobré - FbC Skuteč 2:6
12. Kateřina Cvrčková, 22. Alexandra Rašková - 1. Nathálie Sodomková, 16. Nathálie Sodomková, 28. Nathálie Sodomková, 30. Adéla Palečková, 30. Denisa Bubeníčková, 36. Adéla Palečková; rozhodčí: Patrik Csicsó - Lucie Romančáková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Adéla Dubská 16 - Tina Pražanová 8; po třetinách: 1:1, 1:4, 0:1;
45:00
44:37
Musíme zde vyzdvihnout výhozy Pražanové. Jelikož ty jsou opravdu famózní.
43:26
Vyloučen hráč Viktorie Kučerová družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:14
Vyloučen hráč Pavla Petrová družstva FBC Dobruška - Dobré na 2 minuty za sekání.
38:17
Dubská neuvěřitelně vyčapala odražený balonek. Tohle jste ještě neviděli...si to dala jak malinu
35:03
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Adéla Palečková, asistoval Denisa Bubeníčková (2:6).
30:00
30:00
29:45
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Denisa Bubeníčková, asistoval Adéla Kotvasová (2:5).
29:44
Bubeníčková sama na bránu a konečně se poštěstilo. Vymetla pavučinku jak veverka ve Sněhurce
29:30
Hráčky z Dobrušky si neustále na hřišti dávají přednost. Bohužel jim to je spíš ke škodě
29:04
27:22
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Nathálie Sodomková, asistoval Andrea Sejkorová (2:3).
27:21
Sodomková si jde pro hattrick
27:03
Huňáčková šla na bránu díky výhozu Pražanové. Ta už doufala, že bude mít asistenci, ale Dubská jí takovou radost neudělala
21:28
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré vstřelil Alexandra Rašková, asistoval Adriana Horáková (2:2).
21:28
Pěknou střelou z dálky Dobruška vyrovnává utkání
15:47
Ficková tvrdě vystřelila a dala úkázkové břevínko.
15:12
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Nathálie Sodomková, asistoval Adéla Ficková (1:2).
15:00
15:00
14:03
Bubeníčková si prošla přes dvě domácí hráčky a vystřelila z otočky. Dubská ale co vidí, to čape
12:59
Hušková krásná přihrávka na střed na Dyntarovou. Pražanová je ale neprůstřelná
12:01
Rašková střela z první na bránu. Pražanová ji to však vychytala
11:34
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré vstřelil Kateřina Cvrčková bez asistence (1:1).
10:21
Petrová měla šanci na tvrdou střelu, míček ji bohužel sjel z hokejky
02:30
Pražanová výhoz na Bubeníčkovou, která si odběhla sama na bránu. Zakončit se jí nepodařilo
01:20
Sodomková předvádí na hřišti neuveřitelné otočky
00:42
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Nathálie Sodomková, asistoval Eliška Huňáčková (0:1).