2:1
1:3
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FbK Orlicko-Třebovsko B 3:4
8. Martin Jakl, 11. Adam Jakl, 23. Martin Jakl - 13. Erik Borek, 15. Erik Borek, 18. Filip Mareš, 21. Jan Auxt; rozhodčí: Radim Urban - Tobiáš Vacek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 14 - Vojtěch Eliáš 12; po třetinách: 2:1, 1:3;
28:00
26:45
Timeout Florbal Primátor Náchod B
26:45
Náchod odvolává golmana.
26:23
Vyloučen hráč František Vaňous družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Martin Jakl bez asistence (3:4).
20:32
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil Jan Auxt, asistoval Petr Marhold (2:4).
17:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil Filip Mareš bez asistence (2:3).
14:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil Erik Borek, asistoval Filip Mareš (2:2).
14:00
14:00
12:31
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil Erik Borek bez asistence (2:1).
10:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Adam Jakl, asistoval Martin Jakl (2:0).
10:28
Po nádhrné individuální šanci Náchoda se dostávají do dvou brankového vedení.
07:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Martin Jakl, asistoval Adam Jakl (1:0).
03:30
Utkání se zatím přelívá ze strany na stranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Urban a Tobiáš Vacek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko B: brankář: Vojtěch Eliáš; hráči v poli: Filip Mareš, Erik Borek, Filip Kaplan, Jan Auxt, Jan Doležal