1:1
1:1
- : -

IBK Hradec Králové - TJ Jablonné nad Orlicí 3:2
6. Margaret Tomášová, 13. Simona Hemelíková, 27. Veronika Dubcová - 15. Tereza Ježková, 28. Denisa Vágnerová; rozhodčí: Lukáš Drahný - Timoteus Pospíšil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 6 - Barbora Kopecká 21; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1;
36:00
35:35
Máme tu rozehrávku standardní situace z rohu hřiště, kdy se hráčkám z Jablonného nepovedlo ohrozit domácí branku a domácím Lvicím se daří udržet náskok v zápase.
33:00
Máme tu první úraz u které je přítomný i zdravotník, hráčka hostujících odchází za pomoci spoluhráček a vypadá to, že vše bude v pořádku a nebude to nic vážného.
31:10
Verča Dubcová si vzala míček sama pro sebe, proběhla hřiště a vystřelila na golmanku, střela byla krásná, ale hostující golmanku nepřekvapila a s lehkostí ji chytla.
27:33
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Denisa Vágnerová, asistoval Nela Chládková (3:2).
27:33
Rychlou odpověď přinesla v následujících vteřinách kombinace hráček Denči Vágnerové a Nelči Chládkové. Stav utkání se nám opět trochu změnil a je to 3:2 pro domácí.
26:52
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Veronika Dubcová, asistoval Nikola Baková (3:1).
26:52
Krásnou kombinaci před bankou předvedly Hradecké lvice, kdy se povedla kombinace před brankou, která skončila zaslouženým gólem.
26:42
Domácí hráčka Elička Mačí se nám tak zabrala do hry, až se ji povedlo uslat hostují hráčce na zemi, no po chvilce si lehla na zem k ní.
24:00
24:00
Zahajovací bully poslední části, tohoto zápasu, vyhrávají domácí hráčky a hned se vrhají do hry po hlavě.
24:00
23:55
Holky z Jablonného teď měly standardní šanci, během které se jim ale opět vyrovnat nepodařilo. Třetina tedy končí stavem 2:1 pro domácí Lvice.
23:33
Zápas rychle utíká a máme tu závěrečnou část druhé třetiny, kdy měli hostující hráčky na vyrovnání zápasu, míček však končí jen v rohu hřiště.
21:27
Krásnou kombinaci předvedly Aneta Zeiplová a Pája Štofaňáková, kdy Pája mohla dát gol do prázdné branky, bohužel však promáchla a míček úplně minula. Domácí hráčky teď bují před brankou hostujících, všechny pokusy však končí v rukách Jany Chromkové, golmanky hostujících hráček.
19:29
Únik Lucie Nádeníkové a její následující střela a pokus o další bod, domácí golmanku ani trošku nepřekvapila a v brance nekončí.
17:53
Střela z backendu od Verči Špringerové jen o malý kousek minula branku hostujícíh a končí za hranicí hřiště.
15:49
Jsme opět u hry nahoru a dolů, kdy se míček přelévá z jedné strany hřiště na druhou.
14:29
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Tereza Ježková, asistoval Lucie Nádeníková (2:1).
14:29
Máme tu první šikovnou střelu hostujících hráček, které se povedlo proklouznout mezi prsty domácí golmanky Lucky. Krásnou kombinaci předvedly Tereza Ježková a Lucie Nádeníková.
14:13
Simča je při chuti a má další krásnou střelu na branku, která bohužel tentokrát minula obloukem.
12:41
Krásný gol, který orazil horní tyčku a skončil v brance hostující golmanky dala Simona Hemelíková, byl zatím nejhezčím zákrokem v zápase.
12:40
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Hemelíková bez asistence (2:0).
12:27
Úvodní bully 2/3 vyhrály hostují hráčky, které se tím dostaly do nepříjemné situace před vlastní brankou.
12:00
12:00
11:54
Poslední střelu v této třetině provedly hostující hráčky, střela však končí jen v šikovných rukou Lucie Melicharové.
10:30
Hra opět probíhá v poklidném tempu a my můžeme sledovat uvolněný florbal, bez zbytečných faulů a hrubostí.
08:24
Kombinace domácí golmanky Lucie Melicharové a Anety Zeiplové končí v rukách šikovné golmanky z Jablonného a hostující hráčky mají šanci na protiútok, který končí v rohu hřiště.
05:41
Domácím hráčkám se povedl neskutečný obrat, když během vlastního vyloučení zvládny dát první gól a dostávají se do vedení.
05:40
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Margaret Tomášová, asistoval Bára Vaňátková (1:0).
04:57
Vyloučen hráč Adriana Skrovná družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
03:47
Máme tu sekci, kdy se hra přelévá z jedná strany hřiště najednou až do chvíle, kdy rozhodčí hru zastavuje písknutím.
02:31
Domácí hráčky rozehrávají z pravého růžku a zahajujé útočnou akci, která bohužel končí jen útočnám faulem.
02:22
Zahájené utkání začíná v poklidném temtu a vráčky z obou týmů se společně seznamují. Začíná lehké oťukávání a prbíhájí první střely na branku, zatím tedy ne úspěšně.