6:2
6:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 12:5
21. Jan Králík, 21. Dominik Vlček, 26. David Caha, 36. David Caha, 37. Jindřich Hrdý, 38. Jan Králík, 41. David Caha, 41. Jan Králík, 44. Pavel Formánek, 50. Ondřej Havelka, 58. Dominik Vlček, 58. Marek Fučík - 22. Václav Bíca, 22. Jakub Malecha, 53. Marek Leheň, 54. Václav Bíca, 60. Jakub Malecha; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Ondřej Vondrys 16 - Jan Vališ 27; po třetinách: 0:0, 6:2, 6:3;
60:00
59:59
Střely 3.třetiny Štíři ČB: 13 - FA ČB: 7
59:59
Komentář vedoucího týmu domácích Marka Fučíka: Dnes jsme využili výhody domácího prostředí a téměř plné sestavy. 3 body zůstávají v Budějcích, jak jinak. Díky soupěři za zápas.
59:59
Komentář trenéra hostí Jana Novotného: Zlepšení oproti předchozímu zápasu téměř ve všech činnostech. Od půlky zápasu jsme byli nedůslední v obsazování hráčů bez míčku a to celé utkání rozhodlo. Zapracujeme na tom a těšíme se na další utkání. Děkujeme našim divákům a rád bych je pozval za týden, na domácí zápas s Milevskem. Opět v neděli odpoledne na Lokotce.
59:30
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha bez asistence (12:5).
57:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Jan Králík (12:4).
57:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval David Caha (11:4).
56:22
Vyloučen hráč David Řehoř družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
54:31
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:29
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Václav Bíca, asistoval František Šulista (10:4).
52:55
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Marek Leheň bez asistence (10:3).
51:10
Budějovické derby tady v hale sleduje 71 diváků.Děkujeme
49:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Jan Králík (10:2).
45:34
Vyloučen hráč Jan Pražák družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
43:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Pavel Formánek, asistoval Martin Vacek (9:2).
40:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jan Králík, asistoval Ondřej Havelka (8:2).
40:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Dominik Vlček (7:2).
36:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jindřich Hrdý bez asistence (5:2).
35:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Pavel Formánek (4:2).
25:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha bez asistence (3:2).
21:18
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval František Šulista (2:2).
21:10
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Václav Bíca, asistoval David Řehoř (2:1).
20:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Martin Vacek (2:0).
20:24
20:00
20:00
19:59
Střely 1.třetiny Štíři ČB: 6 - FA ČB: 4
19:11
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:21
Na hřišti je vidět bojovnost obou týmů,ale větší zuřivost dát gól má tým domácích.
11:40
Drobiš Tomáš se pokusil ohrozit bránu Vališe.Vališ vyráží.
10:20
Forman na Vlčka,ale Vlček bohužel těsně minul bránu.
08:07
Vyloučen hráč Marek Fučík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
08:07
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:10
Štíři ukazují,že chtějí tohle derby vyhrát.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Petr Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Aleš Dostál, Tomáš Troják, Václav Bíca, Dominik Konopa, David Řehoř
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Ondřej Vondrys; hráči v poli: Dominik Vlček, Pavel Formánek, David Caha, Robin Podlaha, Martin Vacek
00:00
Dobrý večer,vítám Vás u online přenosu Divize skupiny C,kde domácí tým Štíři ČB hostí tým FA ČB,tudíž tu máme budějovické derby.