7:1
4:1
- : -

FBC Panthers Liberec - KM automatik FBK Jičín 14:5
12. Tomáš Szabo, 15. Lukáš Veselý, 19. Pavel Sekyra, 22. Pavel Hůza, 26. Ondřej Neuman, 27. Pavel Hůza, 28. Pavel Sekyra, 34. Ondřej Neuman, 37. Jan Král, 38. Pavel Sekyra, 47. Dominik Hiadlovský, 49. Martin Tomas, 52. Tomáš Szabo, 58. Ondřej Neuman - 1. Tomáš Ouhrabka, 12. Jan Štál, 17. Tomáš Valkoun, 38. Jan Štál, 54. Tomáš Houška; rozhodčí: Michal Král - Michal Honíšek; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Petr Vacátko 22 - Petr Líbal 31; po třetinách: 3:3, 7:1, 4:1;
60:00
59:59
Po vyrovnané úvodní třetině, si nakonec PANTHERS dokráčeli k pohodovému vítězství. Po víkendových zápasech mají šest bodů a zatím jsou stoprocentní. Hezký zbytek neděle.
59:59
Komentář hostujícího kapitána MIchal Schreier: Doléhá na nás nesehranost, nedostatek tréninků, velká marodka a celkově náš herní projev byl hrozný. Děkuje soupeřům za hru a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
59:59
Komentář domácího treméra Jana Obermanna: Děkujeme soupeři za zápas.
57:04
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Tomáš Szabo (14:5).
53:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Houška, asistoval Jan Štál (13:5).
53:48
Hosté se nakonec prosazují v následné přesilovce. I střelec Jičína si na památku vzal míček, se kterým skóroval
51:57
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
51:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Pavel Sekyra (13:4).
51:32
Třetí branka v oslabení. Domácí to dneska ve čtyřech opravdu zvládají. Hosté se už bojí cokoliv vymýšlet.
49:49
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za vražení zády.
48:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Lukáš Veselý (12:4).
48:27
Trefují se i sváteční střelci. Fantomas si domů odnese i gólový míček, který mu Vesi kolegiálně donesl. O výsledku je už zřejmě rozhodnuto.
46:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Dominik Hiadlovský bez asistence (11:4).
45:00
I když je skóre takové jaké je, mezi hráči to trošku vře. Domlouvat dvěma sokům musel rozhodčí.
43:00
Gólovka na straně hostů. Za obranou zůstal úplně osamocený jeden z útočníků, ale k zakončení se nedostal.
42:00
Hosté asi nechtějí jet domů do Jičína s náloží gólů a tak se raději soustředí na obranu.
40:00
40:00
39:41
Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil Ondřej Neuman.
39:41
Trestné střílení pro domácí, jenže ti už asi podle sebe dali branek dost a tak raději střílí mimo branku. Škoda
37:53
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Ondřej Neuman (10:4).
37:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Tomáš Valkoun (9:4).
37:10
Gólu se dočkali i hosté, nebyl sice tak povedený, ale počítá se.
36:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Lukáš Veselý (9:3).
36:47
Tak to byla akce ve stylu pojď sem kam jdeš. Domácí se florbalem baví
33:55
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Pavel Sekyra (8:3).
33:55
Domácí hosty utahali a ti už nestačili běhat a tak znovu inkasují. Vypadá to, že tempo hry jim nevyhovuje. PANTHERS jsou rychlejší.
30:10
Hosté se oklepali a snaží se najít protihru. Zatím se dostali do několika solidních šancích. Domácí ale mohli zvýšit svůj náskok, jenže jejich útok zastavila píšťalka rozhodčího.
27:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Tomáš Szabo (7:3).
27:26
Rozklad obrany hostujících pokračuje. Další balónek v jejich síti.
26:50
Očividně se ale hostujícím poskládat se zpátky dohromady nepodařilo. Inkasují znovu a hostující trenér je slušně řečeno pěkně naštvanej.
26:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jan Král (6:3).
25:56
25:56
Teď už se ale domácí prosazují. Rozebrali hostující obranu na kostičky a ti se teď musí na střídačce opět poskládat.
24:00
Domácí jsou při chuti a chtějí soupeře zlomit. Zatím ale chybí přesnější střela.
21:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Lukáš Veselý (4:3).
21:56
Oslabení domácím svědčí. Už druhá branka v tomhle nestandardním stavu na hřišti. PANTHERS poprvé v utkání vedou.
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Martin Tomas družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
18:55
Domácí i v oslabení chtějí útočit a taky se jim to daří. Krásný únik zakončili domácí střelou do prázdné. Je opět srovnáno. Hosté ale pokračují v přesilovce.
18:54
17:57
Vyloučen hráč Lukáš Veselý družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
16:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Tomáš Houška (2:3).
16:44
Hosté ale tyčkovanou nehrají a dávají gól. 2:3
16:00
Na hřišti probíhala nová hra takzvaná tyčkovaná. PANTHERS se do tyčí trefili hned dvakrát.
15:19
Nejprve zákrok domácího obránce zamezil střelcům z Jičína opět vést a následnou šanci Liberce vychytal hostující brankář.
14:15
Pod Ještědem je vyrovnáno. Začíná se od znova.
14:09
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Pavel Hůza (2:2).
11:36
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Ondřej Neuman (1:2).
11:36
Poslední slova ale už neplatí. Ze standartky Liberec snižuje. 1:2
11:20
Jičín ubránil přesilovku a z následující šance dokázal zvýšit vedení na 0:2. Domácí se zatím trápí
11:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Michal Schreier (0:2).
09:00
Domácí dostávají šanci vyrovnat. Zatím se ale před branku Jičína nedostali.
08:54
Vyloučen hráč Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
06:50
Několikrát se dostali PANTHERS před branku soupeře, ale zatím bojují se zakončením a rychle běhajícím soupeřem. Hra má tempo, uvidíme, jestli to vydrží po celou dobu zápasu.
04:00
Liberečtí se snaží rychle odpovědět. Zatím ale bez výsledku. Střely zatím nenašly svůj cíl. A tak to stále máme 0:1
00:40
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Ouhrabka, asistoval Bohumil Plíšek (0:1).
00:40
Tak to bylo rychlé. Hostující tým i přesto, že musel do Liberce cestovat, se vrhl do útočení a hned slavil úspěch. Hosté překvapivě vedou.
00:10
Oba týmy si podaly ruce a zápas začal. Jako první se tlačili do útoku liberečtí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Král a Michal Honíšek.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Michal Schreier, Jan Štál, Tomáš Valkoun, Tomáš Houška, Adam Florian
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Dominik Hiadlovský, Ondřej Neuman, Pavel Sekyra
00:00
Vítejte u druhého domácího utkání PANTHERS Liberec. Dnes na hřišti pod Ještědem přivítají tým z Jičína. Domácí včera v derby porazili Jablonec 10:7 a rádi by na úspěch navázali v dnešním nedělním utkání.