3:0
1:2
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Mocní Tuleni Podbořany 4:2
19. Vít Kraj, 28. Vít Kraj, 30. Vít Kraj, 32. Jakub Kajan - 36. Aleš Pleskač, 39. Tomáš Urban; rozhodčí: Jiří Moravec - Matouš Terč; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Jakub Samuel 29 - Jakub Klán 23; po třetinách: 0:0, 3:0, 1:2;
45:00
38:31
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Tomáš Urban, asistoval Jan Urban (4:2).
35:09
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Aleš Pleskač, asistoval Denis Pilař (4:1).
31:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Kajan, asistoval Vít Kraj (4:0).
30:00
30:00
29:39
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vít Kraj, asistoval Jakub Racek (3:0).
29:23
Vyloučen hráč Aleš Pleskač družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání.
27:28
18:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vít Kraj bez asistence (1:0).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Moravec a Matouš Terč.
00:00
00:00
Line-up hostů Mocní Tuleni Podbořany: brankář: Jakub Klán; hráči v poli: Filip Matějíčka, Denis Pilař, Aleš Pleskač, Tomáš Urban, Jan Urban
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Jakub Samuel; hráči v poli: Jakub Racek, Kryštof Krejčí, Vít Kraj, Daniel Fraško, Jakub Kajan