1:3
0:6
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP OSTRAVA 1:14
35. Denisa Vágnerová - 4. Nela Blažková, 7. Nela Blažková, 10. Radka Niemczyková, 12. Adriana Středulová, 19. Karolína Sigmundová, 31. Adriana Středulová, 37. Nela Blažková, 40. Radka Niemczyková, 42. Nikol Pitáková, 47. Emma Bajgarová, 47. Aneta Vojtěšková, 53. Adéla Červenková, 57. Linda Pudišová, 60. Emma Bajgarová; rozhodčí: Ondřej Kubelka - David Richter; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Barbora Kopecká 27 - Magdaléna Hrišková 11; po třetinách: 0:5, 1:3, 0:6;
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Gruse: Zápas rozhodla naše nezkušenost a naivita v osobních soubojích, kterou soupeř v první třetině proměil v bezpečné vedení. Přestože se naše hra v druhé třetině zlepšila, od vyššího brankového přídělu nás ochránila brankářka Kopecká. Děkujeme soupeři za zápas
60:00
Komentář trenéra hostí Luďka Paseckého: Konečně jsme se dočkali, téměř po roce první zápas. To se projevilo na některých nepřesnostech a rozhodnutích, plus je vidět, že nám ještě chybí některé návyky směrem k tempu hry. Jsem rád, že se prosadili 4 nováčci a že i přes neurovnanou hru padla spousta branek. Díky soupeři.
60:00
59:59
Střely v 3. třetině Jablonné:Ostrava- 3:18
59:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Emma Bajgarová, asistoval Nela Blažková (1:14).
58:43
Kopecká zase pod palbou střel a snaží se Jablonné co nejvíc podržet
56:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Linda Pudišová, asistoval Nikol Pitáková (1:13).
56:20
Gálová si vyrazila dech, zdravotník včas zasahuje a vše bude nejspíš v pořádku
55:40
Krásný zákrok Kopecké, když se nestíhala obrana domácích vrátit zpět
54:45
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
54:02
Ostrava skřípla Jablonné a dává si na útočné polovině jednu nahrávku za druhou
52:05
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adéla Červenková, asistoval Nikola Chalupová (1:12).
51:40
Ostrá střela Hurníkové
49:45
Kdo před tou bránou ten míček vybojuje? Nakonec z toho je sekání přes prsty Kopecké
46:45
Vyloučen hráč Adriana Středulová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:26
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Aneta Vojtěšková, asistoval Linda Pudišová (1:11).
46:11
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Emma Bajgarová, asistoval Adéla Keberlová (1:10).
43:27
Mikulová únik po mantinelu, zasekávačka a střela, která končí v rukou golmanky
42:21
Výhoz Kopecké končí na střídačce hostí
41:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikol Pitáková, asistoval Karolína Bínová (1:9).
40:00
40:00
39:45
Niemczyková si položila Kopeckou a Blažková promáchla před "prázdnou" bránou
39:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Karolína Bínová (1:8).
38:40
Pudišová místo do prázdné branky střílí těsně mimo
36:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Blažková, asistoval Natálie Hurníková (1:7).
36:45
Hra nahoru dolů, dvě střely od Jablonného co ohrozily bránů hostí. Přesilovka pro Ostravu končí gólem v síti Kopecké
35:54
Vyloučen hráč Simona Jánešová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
34:20
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Denisa Vágnerová, asistoval Lucie Nádeníková (1:6).
34:20
Vágnerová ve svém prvním zápase v juniorkách boduje
32:47
Chvílemi místo florbalu sledujeme tenis. Jablonné Ostravě, Ostrava Jablonnému
30:48
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Karolína Sigmundová (0:6).
29:11
Bínová končí v bráně i s míčkem. Tento gól však neplatí. Kopecká v rukou zdravotníka, ale do brány se vratí
27:40
Několik nevydařených střel od Jablonného a jedna od Ostravy
25:13
Až po pěti minutách přichází přerušení po nevydařené střele Ostravy, která šla kus nad bránu
24:30
Rozsáhlá hra bez přerušení takřka 5 minut
22:23
Gálová si z domácích hráček udělala kuželi a prošla celé hřistě s míčkem na florbalce, ale střelu chytla Kopecká
18:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Sigmundová, asistoval Linda Pudišová (0:5).
17:50
Rychlý break Ostravy končí v rukou Kopecké
16:38
Druhá rozehrávka hostí v útočném rohu přinesla domácím rychlý break, který však nevyšel
15:20
Kopecká drží svůj tým zuby nehty nad vodou a ještě vysílá spoluhráčky ke konci třetiny do breakové akce