1:4
3:0
- : -

FBC Spartak Kaplice - FBŠ ATT Gorily Plzeň 7:8
1. Jakub Jirkal, 1. David Dvořáček, 15. Matěj Beniačik, 24. Jan Žák, 44. Filip Musil, 59. Radek Hajsák, 59. Michal Forst - 5. Jiří Lukasch, 9. Jiří Lukasch, 11. Filip Tábořík, 18. Václav Kaše, 25. Matěj Surák, 29. Ondřej Budek, 33. Kryštof Lehečka, 36. Matěj Surák; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:2 + Vojtěch Beneš 5; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 16 - Filip Šik 28, Martin Lenárt 2; po třetinách: 3:4, 1:4, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenér hostů Romana Suráka: Spokojenost jen za 3 body, sami jsme si zápas zdramatizovali a tohle už nesmíme opakovat. Pochvala soupeři, který bojoval až do konce a maximálně využil domácího prostředí.
Děkujeme fanouškům na on-line a těšíme se na další kolo na domácí půdě.

59:59
Komentář trenéra domácích Martina Pařízka: Děkuji klukům za předvedený výkon, který byl až do poslední minuty skvělý. Soupeř předvedl kvalitní výkon a gratulujeme mu k zisku 3 bodů. Těšíme se na odvetu na plzeňské půdě. Šťastnou cestu soupeři domů.
59:59
Tímto se s vámi diváky loučím, děkuji obou týmům za předvedený výkon, odmakaný až do poslední minuty. Šťastnou cestu oboum týmům domů. A těším se snad někdy příště opět na komentátorském stanovišti. Fanda Dvořák
59:31
Domáci zkouší poslední půl minutu v šesti bez brankáře.
59:30
Nestíhám psát a dívat se na hru.
59:20
Kaplice předvádí neuvěřitelný tlak.
59:00
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:44
Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
58:44
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Michal Forst, asistoval Tomáš Kadlec (7:8).
58:44
Gorilly si berou oddechový čas po dvou rychlích gólech Kaplice.
58:38
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Radek Hajsák, asistoval Matěj Beniačik (6:8).
56:41
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
56:41
Na trestné lavici s námi sedí Honza Šobotník. Co si myslíš o svém vyloučení Honzo? "Nebylo to ideální rozhodnutí sudího, ale kapitán jej respektuje." Rozhodčímu Honza odvětil "Byl to faul jak s........"
56:30
Dreiling i přes jeho bouřlivou povahu, stále krotí své nervy.
56:00
Ze střídačky domácích se ozývá hlasité "héééééééééééj", po zákroku na Macha.
54:45
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Lenárt družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
54:00
Pour hledal Tormu, který by uklízel do prázdné branky, Lattner však výborně zakročil.
53:44
Jan Žák, který je nejspíše nejmenším hráčem na hřišti, se svým nízkým těžištěm výborně mění směr běhu.
52:45
Zapomínám vyhlašovat góly v mikrofonu haly, omlouvám se tímto divákům a hráčům, příště to bude lepší. :D
52:00
Hra se kouskuje drobnými fauly.
51:55
Rozhodčí Vraspír a Kohnheiser předvádí objektivní a jistý výkon.
51:20
Gorilly si staví standartní situaci v rohu hřiště u kaplické branky. Domácí však nepochopitelně a zmatečně střídají.
50:25
Lattner na svém stehně zachytil střelu, která by skončila gólem.
49:00
Na hřišti je zpět David Dvořáček, který se zotavil po ošklivém faulu na jeho osobu.
48:10
Domácí ubránili oslabení 5 na 3.
47:26
Vyloučen hráč Tomáš Kadlec družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:26
Kadlec zbytečně fauloval na polovině hřiště.
47:00
Jirkal přečetl nahrávku přihrávajících si Gorill, ovšem bez výsledku.
46:09
Vyloučen hráč Lukáš Rada družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání.
46:05
Vidíme zvedlou ruku obou rozhodčích a to znamená příchozí trest na straně Kaplice.
45:50
Štěpánek opět likviduje střely plzeňských Gorill.
45:10
Mach se neuvěřitelně prosmekl v obraně hostí a těsně minul branku.
43:49
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Filip Musil, asistoval Michal Forst (5:8).
43:49
Surák se rozčiluje nad verdikterm rozhodčího, v jeho nekoncentraci asi zapomněl bránit a Musil překonal brankáře střelou z dálky.
42:59
Za hřištěm můžeme vidět hostujícího brankáře, který se rozcvičuje. Možná můžeme očekávat střídání brankářů.
40:00
40:00
Domácí vstupují do 3. třetiny v přesilové hře, která potrvá ještě 3 minuty.
40:00
39:59
Štěpánek musel zakročit po úniku Gorill.
39:55
Kaplická kombinace končí nad brankou.
39:45
Klid na střídačce Gorill střídá hněv a hádka.
39:00
Mach s jeho obrovskou rychlostí nepronikl přes obranu Gorill.
38:06
Vyloučen hráč Vojtěch Beneš družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 5 minut za hrubost.
38:06
Dvořáček skončil mimo hřiště po surovém zákroku Vojtěcha Beneše, který bychom mohli označit jako velmi zbytečný. Posedí si tu s námi 5 minut na trestné lavici.
37:40
Jirkal a jeho skvělý blok!
36:30
Tříska povodil plzeňskou obranu, jeho střela však skončila na hrudi plzeňského brankáře.
35:55
Timeout FBC Spartak Kaplice
35:55
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Kryštof Lehečka (4:8).
34:44
Neuvěřitelný Štěpánek !!!
33:55
Dreiling po zmatcích v kaplickém střídání fauloval.
33:54
Vyloučen hráč Petr Dreiling družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání.
33:25
Po Musilově špatné rozehrávce, musel Štěpánek likvidovat střelu jedné Gorilly.
32:06
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Tomáš Pour (4:7).
32:06
Dvořáček zkoušel po buly projít plzeňskou obranu.
31:50
Nejmladší hráč na hřišti, kaplický Jakub Lattner, skvěle s klidem kontroluje balonek. Nervozita není znát.
31:22
Ballák si došel pro faul.
31:11
Mach ustál náraz plzeňského hráče.
30:55
Gorilly hru kontrolují, na balonku jsou většinu času.
30:25
Skvělá střela Tadeáše Třísky.
30:00
Zdravíme Petra Čecha, který právě vešel do haly. Nejedná se však o skvělého českého brankáře, ale o kapitána kaplického B-týmu.
28:07
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (4:6).
24:55
23:22
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jan Žák, asistoval Antonín Ballák (4:4).
22:22
David Dvořáček nepřekonal brakáře Gorill po jeho krásném úniku.
21:25
Kaplice z přesilovky moc nevytěžila, jen pár střel, které vždy skončily buď na hrudi brankáře nebo nad brankou
20:00
20:00
19:26
Filip Tábořík vedle mě na trestné lavici za nedovolené bránění, s rozhodčím momentálně debatuje, slyšíme slova "byli jsme tam oba stejně"!!!
19:25
Vyloučen hráč Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
19:00
Kolegyně Karolína Macháčková, která dnes zastává roli časoměřičky a já jí tímto srdečně zdravím, hru komentuje, jako zkušený sportovní komentátor.
17:10
Gorilly zvyšují skóre na 4:3 po střele, kterou jsem bohužel nebo bohudík neviděl..
17:09
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Václav Kaše, asistoval Matěj Surák (3:4).
16:10
Budek se po návratu na střídačku odkazuje na lidské pozadí.
16:00
Budek se rozčiluje na rozhodčí a reklamuje nájezd. Rozhočí Vraspír však s klidem oporuje.
15:31
Na druhé straně skvělý zákrok Šika, po Jirkalově střele.
15:23
Opět výborný Štěpánek !!!!!
14:49
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Matěj Beniačik, asistoval Radek Hajsák (3:3).
13:22
Tříska dobíhá na střídačku se slovy, které bychom nenašli ve Slovníku spisovné češtiny.
11:00
Jirkal se snaží vystřelit, je ovšem vytlačen obranou Gorill.
10:08
Štěpánek už nedokázal zachytit střelu, jíž předcházel obrovský tlak ze strany Gorill a zároveň velké množství výborných zákroků.
10:07
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Filip Tábořík, asistoval Matěj Surák (2:3).
09:45
Skvělý zákrok předvádí domácí brankář Dominik Štěpánek.
08:10
Gorilly dorovnávají střelou do takzvaného vinglu z hole Jiřího Lukasche.
08:09
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jiří Lukasch bez asistence (2:2).
04:32
Gorilly po kombinaci stahují náskok kaplického celku.
04:31
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jiří Lukasch, asistoval Jakub Kohout (2:1).
03:34
Hra se pomalu zklidňuje, Gorilly si přihrávají na vlastní polovině.
00:47
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil David Dvořáček, asistoval Matěj Beniačik (2:0).
00:47
Kaplice zápas zahájila dvěma rychlými brankami!!!!!
00:16
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Lukáš Rada (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Petr Torma, Ondřej Budek, Kryštof Lehečka, Filip Tábořík, Tomáš Pour
00:00
Line-up domácích FBC Spartak Kaplice: brankář: Dominik Štěpánek; hráči v poli: Jakub Jirkal, Antonín Ballák, Lukáš Rada, Jakub Lattner, Tomáš Kadlec
00:00
Hřiště postavené, hřáči se pomalu chystají na zápas ve Sportovní hale Týn nad Vltavou. Držme oboum celkům palce.
00:00
Z komentátorského stanoviště vás zdraví František Dvořák. Oba týmy se již před zraky diváků rozcvičují. Atmosféra je zatím napjatá.
00:00
Hráči domácího celku se odebrali do šatny, Gorilly se stále rozcvičují na hrací ploše.