1:1
0:3
- : -

BLACK ANGELS - Florbal Primátor Náchod 2:5
2. Vilém Doležal, 31. Ondřej Auermüller - 13. Marek Svoboda, 32. Lukáš Rázl, 45. Jáchym Cejnar, 56. Lukáš Rázl, 60. Lukáš Rázl; rozhodčí: Lukáš Husák - Jiří Kropáček; vyloučení: 2 + Matyáš Metoděj Krahulec 5:3; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Blaho 14 - Šimon Sedláček 19; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:3;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 6:8 pro Náchod.
59:59
Komentář trenéra Florbal Primátor Náchod p. Čečetky: Dnes z naší strany bezchybný výkon, na který zítra musíme navázat. Chválím celý tým za přístup a nasazení ve všech herních činnostech, výhra je naprosto zasloužená. Děkuji soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích p. Leoše Tučka: Absolutně zbytečně ztracený zápas. Po rychlém gólu jsme nebyli schopni zápas kontrolovat a ztratili ho zaslouženě. Velmi nás srazilo velké množství neproměněných šancí a úplnou tečkou byli na konci zbytečná vyloučení.
59:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Daniel Kříž (2:5).
58:02
Domácí se snaží vypresovat balonek
56:41
Zápas je teď hondě vyhrocený. Přibývají tvdé zákroky
55:27
55:15
Vyloučen hráč Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 5 minut za hrubost.
53:54
Vyloučen hráč Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
47:52
Vyloučen hráč Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
47:52
Vyloučen hráč Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
47:40
Vysoký teď ohrozil Blaha. Střela se ale odrazila od hole domácího obránce a leťela do rohu
46:06
Slosiarik faulován v sendviči před brankou hostů.
44:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jáchym Cejnar, asistoval Marek Svoboda (2:3).
37:13
Náchod je momentálně lepším týmem na hřišti.
32:00
Netrvalo to dlouho a stav je zase vyrovnaný. Rázl vystřelil nad nohu Blaha a vzkřísil naděje Náchoda.
31:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Marek Svoboda (2:2).
30:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Auermüller, asistoval Jan Slosiarik (2:1).
25:30
Vyloučen hráč Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi.

12:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Lukáš Rázl (1:1).
12:43
Svoboda za bezmocného Blaha.
09:43

Hraje se ve velmi klidném tempu. Nikdo nikam nespěchá.

08:33

Hostům se nedaří rozehrávat.

05:50
Vyloučen hráč Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
05:50
První přesilová hra pro domácí.
04:22

Domácí Black Angels Náchod k ničemu nepouští.

03:45
Doležal v šanci jen do gólmana.
03:00
Domácí se snaží dát druhý gól a dostat se do trháku.
01:18
První vážnější domácí akce končí gólem Doležala.
01:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vilém Doležal, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (1:0).
00:01
Domácí vyhráli první buly utkání
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Jiří Kropáček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Poláček; hráči v poli: Filip Čáp, Daniel Kříž, David Cejnar, Nikolas Osifčin, Matěj Hnízdil
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Jakub Kocourek, Adam Štyler, Jan Michálek, Štěpán Kostrhún, Jakub Hájek