3:2
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod C - FBŠ Všestary B 8:4
1. Josef Čejpa, 2. Václav Grulich, 2. Tomáš Poupa, 17. Josef Čejpa, 25. Václav Grulich, 27. Filip Adler, 35. Josef Čejpa, 42. Josef Čejpa - 21. Marek Stuchlík, 28. Miloslav Kaplan, 32. Miloslav Kaplan, 34. František Voltr; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Lukáš Hornych 10 - Eliška Kučová 20; po třetinách: 3:0, 3:2, 2:2;
45:00
41:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Jan Jirák (8:4).
40:02
Vyloučen hráč Martin Suchánek družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za držení.
40:02
Vyloučen hráč Martin Suchánek družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
34:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa bez asistence (7:4).
33:34
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil František Voltr, asistoval Tomáš Merta (6:4).
31:18
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloslav Kaplan, asistoval Josef Janeček (6:3).
30:00
30:00
27:06
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Miloslav Kaplan z trestného střílení (6:2).
26:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Filip Adler, asistoval Josef Čejpa (6:1).
24:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Václav Grulich, asistoval Jan Čečetka (5:1).
20:15
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Josef Janeček (4:1).
19:36
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod C neproměnil Josef Čejpa.
16:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Josef Čejpa, asistoval Filip Adler (4:0).
15:00
15:00
13:07
Vyloučen hráč Jan Jonáš družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za bránění ve hře.
11:23
Vyloučen hráč Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
01:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Tomáš Poupa bez asistence (3:0).
01:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Václav Grulich, asistoval Zdeněk Dítě (2:0).
00:55
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Eliška Kučová; hráči v poli: Jan Jonáš, Josef Janeček, Miroslav Pešek, Marek Stuchlík, Rudolf Klouček