1:3
3:3
- : -

FbC Hradec Králové B - FLORBAL LITOMYŠL 7:9
6. Marek Jedlan, 7. Matěj Kremeník, 14. Tomáš Karlík, 18. Jakub Vašata, 33. Tomáš Karlík, 40. Matěj Kremeník, 43. Vojtěch Kalaš - 8. Jan Majtner, 12. Ondřej Hegr, 13. Jakub Renza, 19. Viktor Olšinár, 25. Viktor Olšinár, 29. Jan Majtner, 38. Adam Vajrauch, 40. Jan Majtner, 41. Viktor Olšinár; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Adamová; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Holík 21 - Eliška Křivková 20; po třetinách: 3:3, 1:3, 3:3;
45:00
44:59
A máme tu konec první utkání Hradec prohrává a Litomyšl bere 3 body
44:59
Střely ve 3. třetině Hradec 6 Litomyšl 11
44:59
Vyjádření trenéra domácích Michala Urbana: Celý zápas jsme měli převahu nad soupěřem jen se nám nedařilo dávat goly a to nás stálo dnešní zápas Děkuji soupěři a rozhodčím za zápas
44:59
Vyjádření kapitána Litomyšle: Po celý zápas jsme hráli naši hru až na naše chyby, které soupeř potrestal jsme odehráli dobrý zápas děkujeme soupeři a divákům.
42:40
Hradec zkouší hrát v 6
42:36
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Kalaš, asistoval Jakub Nerad (7:9).
40:34
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Viktor Olšinár, asistoval Ondřej Hegr (6:9).
40:34
A Litomyšl si bere své 3 brankové vedení zpět
39:55
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Matěj Kremeník, asistoval Tomáš Karlík (6:8).
39:55
Hradec využívá situaci 3 na 1 a snižuje náskok na 2 goly
39:31
Timeout FbC Hradec Králové B
39:31
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Daniel Novotný (5:8).
37:28
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Adam Vajrauch, asistoval Jakub Renza (5:7).
32:52
A Tomáš Karlík snižuje náskok Litomyšle už na jediný gol
32:51
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Karlík z trestného střílení (5:6).
32:51
Litomyšl se dostal do potíží a je z toho trestné střílení pro Hradec
31:38
Vyloučen hráč Ondřej Hegr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
31:38
A Hradec má opět přesilovku snad se klukům podaří jí využít
30:01
A začíná nám poslední 3.třetina a Hradec musí zabrat jestli chce myslet na 3 body v dnešním turnaji
30:00
30:00
29:59
Střely ve 2. třetině Hradec 6 Litomyšl 10
28:56
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Petr Barcal (4:6).
26:30
Vašata se střetnul se 2 hráči Litomyšl ale ustál tento nepříznivý souboj a chtěl pokračovat dál v útoku ale neúspešně
24:38
Renza střelou po zemi otáčí opět skore pro Litomyšl
24:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Viktor Olšinár, asistoval Jakub Renza (4:5).
24:06
Vyloučen hráč Jakub Musil družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování hokejky.
22:40
Litomyšl kompletní a Holásek se po přidání do útočné akce, které končí mimo
21:10
Hradec tlačí na obranu soupeře ale nedaří se mu zakončit
20:40
Vyloučen hráč Max Holásek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
18:27
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Viktor Olšinár bez asistence (4:4).
18:27
Ta samá situace se zopakovala i na straně domácích kdy golman Holík si lehnul na míček, který mu podjel po rukou a skončil v brance tím se srovnává stav
17:28
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jakub Vašata, asistoval Ondřej Veselý (4:3).
17:28
Vašata lehkou střelu na dává gol po chybě golmana Litomyšle a posíla Hradec opět do vedení
15:00
15:00
14:59
Střely v první třetině Hradec 12, Litomyšl 8
13:22
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Karlík, asistoval Aleksandr Petečela (3:3).
13:22
Standartní situace pro Hradec vyšla úspěšně a srovnává stav utkaní
12:16
A Litomyšl jde během 2 minut do vedení 3:2 a zároveň využívá přesilku 5 na 4
12:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jakub Renza, asistoval Viktor Olšinár (2:3).
11:37
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Hegr, asistoval Jan Majtner (2:2).
11:34
Vyloučen hráč Adam Dyntera družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování hokejky.
09:57
Vyloučen hráč Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
09:57
Další přesilovka Hradce doufáme že bude opět úspěšná
08:47
Hra se začíná zdrůrazňovat v osobních soubojích se hráči více tlačí mezi sebou
07:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner bez asistence (2:1).
06:33
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Matěj Kremeník, asistoval Roman Barták (2:0).
06:33
Krásná střela Matěje Kremeníka z půlky přímo nad ruku golmana hostí
06:07
Vyloučen hráč Filip Pavliš družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
05:26
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Marek Jedlan, asistoval Tomáš Marek (1:0).