4:0
5:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FBC Trutnov (DTJ) 13:2
2. Jan Majtner, 6. Matěj Dvořák, 6. Ondřej Pakosta, 7. Viktor Olšinár, 20. Viktor Olšinár, 21. Ondřej Pakosta, 25. Ondřej Hegr, 25. Jan Majtner, 31. Jakub Renza, 33. Max Holásek, 36. Adam Vajrauch, 42. Adam Vajrauch, 44. Petr Barcal - 15. Adam Bureš, 31. Tomáš Akštejn; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Adamová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Eliška Křivková 34 - Nela Pejsarová 6; po třetinách: 4:1, 4:0, 5:1;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině Litomyšl 15 Trutnov 8
44:59
Komentář trenéra Litomyšle: Od začátku zápasu bylo evidentní že výkonnostně jsme lepším týmem a od toho se vyvíjel průběh zápasu. Mohli jsme si vyzkoušet co jsme potřebovali a až na pár hluchých míst nám to fungovalo. Smekám před klukama z Trutnova že bojovali až dokonce a nevzdali to. Díky
43:45
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Petr Barcal, asistoval Jan Majtner (13:2).
42:14
Vyloučen hráč Matěj Dvořák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hra bez hokejky.
41:33
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Adam Vajrauch, asistoval Jakub Renza (12:2).
40:52
Trutnov v plném počtu
38:52
Vyloučen hráč Jindřich Zelenka družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za bránění ve hře.
35:49
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Adam Vajrauch, asistoval Ondřej Pakosta (11:2).
35:30
Litomyšl stálé dobívá branku Trutnova, nezkutečnou salvou střel
32:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Jakub Renza (10:2).
31:00
Trutnov v prvních 10 sekundách dává gol ale o chvilku později opět Litomyšl skorůje
30:38
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jakub Renza, asistoval Ondřej Hegr (9:2).
30:12
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Akštejn, asistoval Martin Kisý (8:2).
24:30
Po taktické pauze se změnila sestava Trutnova hráč s číslem 20 Akštejn se z obrany posouvá do útoku
24:28
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
24:28
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Daniel Novotný (8:1).
24:13
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Hegr, asistoval Viktor Olšinár (7:1).
21:30
Trutnov si už nenechává nic líbit a osobní souboje dohrávají velice tvrdě
20:31
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Daniel Novotný (6:1).
19:07
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Viktor Olšinár, asistoval Ondřej Hegr (5:1).
19:00
Litomyšl si drží míček na svých hokejkách a dostává se za obranu Trutnova velice lehce