5:1
3:4
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:7
2. Daniel Maxa, 4. Mikuláš Komárek, 12. Jiří Bauer, 14. Mikuláš Komárek, 18. Daniel Eremiáš, 22. Martin Skřivánek, 26. Marek Vávra, 31. Marek Vávra, 36. Ondřej Vošta, 36. Marek Vávra, 42. Marek Vávra, 43. Mikuláš Komárek, 58. Marek Vávra - 7. Ivan Pergler, 20. Zbyněk Stuchlík, 27. Ivan Pergler, 42. Viktor Kopecký, 42. Viktor Kopecký, 43. Zbyněk Stuchlík, 46. Štepán Švejda; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Karel Hodík 21 - Karel Šantora 2, Petr Musil 33; po třetinách: 5:2, 5:1, 3:4;
60:00
Střely za třetí třetinu: Chodov 22, SKV 14.
60:00
Celkový počet střel je: Chodov: 48, SKV: 28.
60:00
Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
60:00
59:53
Majer to ještě zkouší na Ondruška vzduchem, ale Ondrušek minul.
57:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Radim Slunečko (13:7).
57:12
Marek Vávra střílí gól v oslabení.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:27
Vyloučen hráč Daniel Eremiáš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:03
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
52:20
Právě proběhlo gólové šílenství. 4 góly za minutu! Diváci v hale nestíhají tleskat.
52:19
Michal Strnad stál na špatném místě a je z toho vlastní branka.
51:44
Nebezpečná akce Marka Vávry, který přes menší karambol dostává míček do brány.
51:23
Rychlá akce v podání Ondřeje Stuchlíka, který snižuje na 10:5.
48:47
Jiří Bauer trefuje břevno.
45:30
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
45:30
Třetí vyloučení na straně Chodova. Radim Slunéčko si za sekání odsedí dvě minuty na trestné lavici.
45:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Štepán Švejda, asistoval Viktor Kopecký (12:7).
42:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík bez asistence (12:6).
42:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Komárek bez asistence (12:5).
41:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Daniel Eremiáš (11:5).
41:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Ivan Pergler (10:5).
41:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jan Fiala (10:4).
41:10
Rychlé využití přesilové hry. SKV snižuje na 10:4.
40:52
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
40:52
Chodov do třetí třetiny vstupuje vyloučením. Dvouminutový trest si odsedí Jiří Bauer.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Chodov 15, SKV 9.
40:00
Buly vyhráli hosté.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:50
Dnešní zápas sleduje 68 diváků. Děkujeme!
35:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Petr Majer (10:3).
35:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Martin Řezáč (9:3).
35:07
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Musil družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
35:07
Po desátém gólu Chodova střídá brankář SKV. Nově bude hájit bránu Petr Musil.
30:45
30:45
Dlouhou nahrávku Petra Majera doklepává do brány Marek Vávra.
28:15
Karel Hodík má dneska skvělou formu.
26:48
Ondřej Vošta má krásnou šanci na gól, ale obrana SKV zafungovala perfektně.
26:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ivan Pergler, asistoval Vojtěch Klápa (7:3).
26:09
Rychlá odpověď Ivana Perglera z SKV. Stav utkání 7:3.
25:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Jiří Bauer (7:2).
25:35
Po pěkné akci ve velkém brankovišti střílí marek Vávra gól.
24:05
Pěkně rozeběhlou akci hráče SKV se spoluhráčů nepodařilo proměnit v gól.
21:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Daniel Maxa (6:2).
21:32
Po nahrávce Daniela Maxi dává Martin Skřivánek první gól druhé třetiny.
20:28
Bína po nádherné nahrávce trefuje pouze brankáře Hodíka.
20:00
20:00
Střely za první třetinu: Chodov 11, SKV 5.
20:00
V přestávce si můžete rozposlouchat některý z dílů podcastové série Bari & Dejv. Najdete ji ve všech podcastových aplikacích nebo ZDE
20:00
Tým domácích vyhrály buly.
20:00
Začíná druhá třetina dnešního utkání.
20:00
19:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Jan Fiala (5:2).
19:27
Přesilovky využívá i SKV a snižuje na 5:2.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:46
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Mikuláš Komárek.
18:39
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
18:39
Michal Strnad blokuje míček, avšak na zemi. Končí na dvě minuty na trestné lavici .
17:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Petr Majer (5:1).
17:27
Daniel Eremiáš využívá situace a zvyšuje stav na 5:1.
16:05
Brankář domácích Karel Hodík předvádí neskutečný zákrok.
15:19
Brankář Karel Šantora zastavil brejk Marka Vávry.
13:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Martin Skřivánek (4:1).
13:02
Mikuláš Komárek téměř zopakoval svoji předchozí akci a střílí svůj druhý gól za zápas.
11:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Bauer, asistoval Marek Vávra (3:1).
11:00
Přesilové hry využívá Jiří Bauer a zvyšuje na 3:2.
09:49
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:49
Po faulu v rohu hostů si Zbyněk Stuchlík odsedí 2 minuty na trestné lavici.
07:39
 Krásnou dorážku Fiala netrefuje do branky domácích.
06:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ivan Pergler, asistoval Zbyněk Stuchlík (2:1).
06:06
Po zmatečné situaci před velkým brankovištěm snižuje Ivan Pergler na 2:1.
03:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Tom Ondrušek (2:0).
03:54
Po dlouhé nahrávce Toma Ondruška střílí Mikuláš Komárek gól do rohu branky.
02:52
Střela Dana Eremiáše končí daleko nad bránou.
01:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Tom Ondrušek (1:0).
01:01
První gól zápasu střílí Daniel Maxa.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Štěpán Čuda, Jan Fiala, Zbyněk Stuchlík, Milan Bína
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Radim Slunečko, Jiří Bauer, Daniel Eremiáš, Marek Vávra, Petr Majer