2:2
4:4
- : -

DDQ Florbal Chomutov - TJ Slovan Havířov 7:6
6. Ondřej Bejček, 26. Vojtěch Bernas, 39. Petr Linc, 55. Ondřej Šarša, 55. Daniel Grener, 56. Tadeáš Melíšek, 60. Jakub Štěrba - 33. František Kyc, 36. Jan Daubner, 49. František Kyc, 50. Radim Ivan, 51. František Kyc, 57. Jan Besta; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 202; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 11 - Lukáš Vrba 18; po třetinách: 1:0, 2:2, 4:4;
60:00
59:59
Střely na bránu po třetí třetině, Chomutov: 12 a Havířov: 9.
59:59
59:24
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Tadeáš Melíšek (7:6).
58:39
Timeout DDQ Florbal Chomutov
58:21
Stav je stále vyrovnaný a blíží se poslední minuta třetí třetiny a tak jsou oba týmy stále v těžkém nasazení.
56:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Besta, asistoval František Kyc (6:6).
56:14
Domácí jsou stále v oslabení, ale brání se silně.
55:57
Vyloučen hráč Rudolf Klement družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
55:49
Timeout TJ Slovan Havířov
55:49
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Ondřej Šarša (6:5).
55:32
Neuvěřitelně silné a těžké vedení má teď tým domácích, kteří každou střelu míří na branku.
54:24
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Daniel Grener, asistoval Martin Schneider (5:5).
54:24
A rychlá dvojice gólu od domácího týmu vyrovnává stav hry.
54:09
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Tadeáš Melíšek (4:5).
52:37
Domácí vedou těžký útok, ale hosté se brání.
50:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Kryštof Fusek (3:5).
50:29
Po celou dobu těžkého vyrovnávání teď hosté vedou o dva góly.
49:39
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Radim Ivan, asistoval Jan Drong (3:4).
49:03
Chvíli po ukončení trestů obou hráčů hosté střílejí a tím i vyrovnávají.
48:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Petr Řezáč (3:3).
48:15
Hosté jsou už delší dobu na míčku a drží se v útoku.
47:22
Velmi těžký souboj za bránou domácího týmu a na míčku jsou hosté.
46:40
Vyloučen hráč Patrik David družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
46:40
Vyloučen hráč Daniel Grener družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
45:54
Ubráněná přesilovka hostů a domácí ihned útočí.
44:15
Domácím se podařilo ubránit se když byli hosté v šesti, ale teď jsou hosté stále v přesile a domácí se drží.
43:54
Vyloučen hráč Erich Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
43:07
Opět odběhnutý brankář a ruka nahoře, hosté chtějí využít hry v šesti a vyrovnat.
42:13
Domácí rozehrávají a dostávají se do pásma hostů, kde chtějí vstřelit branku.
41:12
A hráč hostů střílí, ale v bráně stále Štěpánek, který střelu chytl.
40:01
Dnes již po druhé, úvodní buly vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině, Chomutov: 7 a Havířov: 5.
38:47
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Ondřej Šarša (3:2).
38:47
A domácí využívají své přesilové hry tím, že vstřelili branku a vedou.
37:33
Vyloučen hráč Patrik Charvát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:33
Domácí tým si v posledních minutách druhé třetiny zahraje přesilovou hru.
36:58
Domácí se na palubovce snaží o změnu tím, že vstřelí branku.
35:45
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Daubner, asistoval František Kyc (2:2).
35:45
Hosté vyrovnávají druhým gólem, který byl v jejich přesilové hře.
33:56
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
33:05
Připomeneme si, že domácí tým nevyužil přesilové hry, ale to hosté v oslabení vstřelili branku.
32:27
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Jan Besta (2:1).
32:12
Hosté se dostávají k míčku a útočejí i v oslabení.
31:35
Hosté se opět drželi v pasti, jelikož domácí tým těžce útočil.
30:35
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
30:11
Ruka vzhůru a brankář domácího týmu je mimo bránu, domácí využívají této šance.
28:11
Hosté jsou v útoku a domácí ne jenom brání, ale snaží se i získat míček.
27:55
Skvělá akce Šarši domácímu týmu přináší ne jenom míček, ale také šance na vstřelení branky.
26:48
Okamžitý útok při získání míčku předvádí tým domácích.
25:37
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Tyler Brush (2:0).
25:37
Vpadla druhá branka a domácí tímto vedou o další gól, ale tím se hosté nevzdávají a stále bojují.
25:32
Díky skvělé střele Ondřeje Bejčka domácí vedou o gól.
24:34
Klement si žádá o míček, který dostává a útočí.
22:50
Čistý souboj o míček se odehrál v pásmu týmu hostů, kteří o míček přišli.
21:54
Hosté předvádějí velmi efektivní útok, ale domácí ihned brání a dostávají se k míčku.
20:41
Oba týmy jsou po přestávce opět na hřišti a jsou připraveni změnit dosavadní výsledek.
20:01
Úvodní buly ve druhé třetině vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině, Chomutov: 6 a Havířov: 3.
18:48
Blíží se poslední minuta první třetiny a oba týmy jsou stále v aktivní hře, ale na míčku se drží domácí tým.
17:10
Hosté se chtěli opět dostat k domácímu týmu, ale to domácí nepřipustili a dostávají se míčku.
15:47
Hosté proběhli celým hřištěm a střílí na bránu, ale střelu Štěpánek skvěle chytí.
14:54
Hosté chyceni v pasti a domácí předváí skvělý útok.
13:34
Především domácí tým se dnes i s míčkem drží na straně hostů.
12:10
Domácí ztrácí vedení na míčku.
10:46
Rozehrávku z rohu u domácí strany mají hosté, kteří udělali chybu a na míček se tím dostávají hráči domácího týmu.
09:55
Hosté se dostávají na míček, ale domácí okamžitě běží a míček si berou.
08:29
Hostům se nevydařilo využít své přesilové hru.
06:28
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
05:32
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Tyler Brush (1:0).
05:32
03:21
Oba týmy jsou na hrací ploše dnes připraveni zahrát skvělý zápas.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: Petr Řezáč, Patrik Charvát, Adam Zbořil, Kryštof Fusek, František Kyc
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Ondřej Halej, Jakub Štěrba, Petr Linc