5:2
3:1
- : -

Panthers Praha - Bulldogs Brno 12:4
8. Lenka Faltusová, 14. Tereza Pitterlingová, 18. Karla Kalecká, 19. Viktorie Novotná, 27. Lenka Faltusová, 28. Markéta Žbánková, 30. Tereza Pitterlingová, 34. Markéta Žbánková, 35. Karolína Vlachová, 41. Karolína Nováková, 50. Lucie Retová, 60. Nikola Křemenáková - 2. Barbora Zabavská, 23. Tereza Halaštová, 40. Michaela Žáková, 42. Karolína Garguláková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:5 + Tereza Pešková OS; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 29 - Markéta Marková 15; po třetinách: 4:1, 5:2, 3:1;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-10 Bulldogs-15
60:00
59:59
Křemenáková z trestného střílení vymetla pavučinky v levém horním růžku.
59:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nikola Křemenáková z trestného střílení (12:4).
59:58
Křemenákové se nepovedlo dotlačit míček za záda golmanky ani z dorážky.
56:05
Žáková v protiútoku těsně netrefila branku.
52:15
Faltusová těsně míjí zcela odkrytou bránu.
50:47
Vyloučen hráč Ema Brucháčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:47
Brucháčková si nepohlídala vzdálenost od vyhazující brankářky a Panterky si tak zase zahrají přesilovku.
49:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Nikola Křemenáková (11:4).
49:39
Retová se prosazuje prudkou střelou z první, na kterou golmanka Bulldogs neměla šanci reagovat.
48:15
Horňáková zachytila míček skákající za jejími zády těsně před brankovou čarou.
46:21
Vyloučen hráč Markéta Žbánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
46:21
Jako další si na trestné lavici odpočine Žbánková.
41:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Karolína Garguláková, asistoval Adéla Spoustová (10:4).
41:42
Garguláková se trefuje ze vzduchu.
40:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Žbánková (10:3).
40:28
Po rychlé kombinaci se ke střele dostala Nováková. Ta přidává dnes již desátou branku Panthers.
40:00
40:00
Střely na bránu v druhé třetině Panthers-12 Bulldogs-7
40:00
39:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Adéla Spoustová (9:3).
39:33
Žáková využívá krátkou přesilovku a snižuje na rozdíl šesti branek.
37:42
Vyloučen hráč Viktorie Novotná družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:42
Trestů začíná přibývat. Podruhé v zápase uvidíme hru 4 na 4.
37:01
Vyloučen hráč Adéla Spoustová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
34:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karolína Vlachová, asistoval Markéta Žbánková (9:2).
34:49
Panterky dnes poprvé využívají přesilovku.
33:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Žbánková bez asistence (8:2).
33:16
Vyloučen hráč Tereza Pešková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
33:16
Vyloučen hráč Tereza Pešková družstva Bulldogs Brno - osobní trest.
33:16
Žbánková z otočky vystřelila nechytatelně pod břevno.
33:16
Jedna z hráček Bulldogs po obrdženém gólu zahodila florbalku a dostává trest 2+10.
30:02
Vyloučen hráč Nikol Hunkařová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
30:02
Panthers si zásluhou Hunkařové zahrají přesilovku.
29:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Pitterlingová, asistoval Karla Kalecká (7:2).
29:06
Pitterlingová ze standartní situace vyběhla do krátkého výběhu a propálila vše, co jí stálo v cestě.
27:47
Timeout Bulldogs Brno
27:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Viktorie Novotná (6:2).
27:47
Novotná se Žbánkovou sehrály perfektní protiútok a Panthers odskakují na rozdíl čtyř branek.
26:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (5:2).
26:27
Faltusová se po zisku míčku dlouho nerozmýšlela a okamžitě vystřelila. Její střela zapadla přesně k levé tyči.
25:41
Halaštová ze vzduchu vystřelila těsně vedle brány domácích.
24:36
Halaštová propálila Horňákovou střelou o pravou tyč.
22:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Halaštová, asistoval Kristýna Veselá (4:2).
21:51
Vyloučen hráč Kristýna Pospíšilová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:51
Za mantinelem po souboji s Pospíšilovou skončila Saffertová. Pospíšilová míří na trestnou lavici bude se hrát 4 na 4.
21:33
Vyloučen hráč Anna Bartušková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
21:33
Bartušková si ze souboje odnáší nejen míček ale i dvouminutový trest.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině Panthers-5 Bulldogs-11
20:00
18:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná, asistoval Markéta Žbánková (4:1).
18:43
Druhá pětka Panthers rozjela kolotoč, na jehož konci byla Novotná, která uklidila míček do odkryté brány.
17:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karla Kalecká bez asistence (3:1).
17:58
Chybu v obraně Bulldogs využívá Kalecká a zvyšuje náskok domácích na dvě branky.
16:06
Žbánková našla před prázdnou bránou Novotnou, která zakončila jen po zemi vedle brány.
13:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Pitterlingová, asistoval Karolína Nováková (2:1).
13:48
Pitterlingová svojí ranou posílá panthers do vedení.
12:30
Bartušková už hledala před bránou nabíhající Saffertovou. Ta bohužel pro domácí míček netrefila a šanci nevyužila.
07:57
Saffetová skvěle vystihla přihrávku protihráček na jejich polovině a hned poslala přihrávku na Faltusovou, která měla volnou cestu až do brány. Na první pokus sice trefila jen tyč, z dorážky ze vzduchu se jí ale už skórovat podařilo.
07:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (1:1).
06:22
Panterky ze standartky vystřelily jen do bloku.
04:12
Horňáková dlouhým výhozem poslala Novotnou do šance. Té se ale nepovedlo míček zpracovat a ten tak končí jen v rukou golmanky hostí.
01:57
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil Barbora Zabavská (0:1).
01:57
Zabavská si před bránou nepočínala moc šikovně. Odražený míček si srazila do vlastní brány a Bulldogs se tak ujímají vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Nikol Hunkařová, Kristýna Veselá, Veronika Pohlodková, Eva Stará, Tereza Halaštová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Karolína Nováková, Adéla Vlčková, Karolína Vlachová, Viktorie Novotná, Markéta Žbánková