5:2
2:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - FTC Vysoké Mýto  10:7
1. Ondřej Dvořák, 7. Filip Dvořák, 19. Vít Karásek, 32. Ondřej Dvořák, 33. Lukáš Zeisel, 33. Daniel Halm, 37. Ondřej Dvořák, 39. Lukáš Zeisel, 52. Michal Hrubý, 60. Vít Karásek - 4. David Vaňásek, 5. Jan Ossendorf, 13. Jiří Unzeitig, 18. Petr Lesák, 34. Adam Kobr, 34. David Vaňásek, 50. Adam Kobr; rozhodčí: Daniel Kršek - Petr Stejskal; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Růžička ? - Tomáš Olejár ?; po třetinách: 3:4, 5:2, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Gratulujeme soupeři k vítězství, narozdíl od nás udržel hlavu v zápase. Ať se daří během sezóny.
59:59
Komentář trenéra domácích: Tři body už jsme potřebovalia a jsme za ně rádi. Soupeř by více než kvalitní. Děkujeme za utkání.
59:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Ondřej Dvořák (10:7).
59:40
Vyloučen hráč Libor Denk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:40
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
59:00
Hosté pálí mimo bránu častěji a častěji, ajajaj,, to už se skóre asi nezmění.. nebo ano?
58:10
Branka domácích v ohrožení neustálé palby! Růžička je však v pozoru, všechno vychytává..
57:37
Timeout FTC Vysoké Mýto
57:07
Zeisel si teď sám vybíhá na bránu, mohl střílet, ale radši míček posílá na Hrubého T..
56:19
Na to. že zbývají 4 minuty do konce, je hra poměrně klidná..
52:10
Petříček teď rychle zaregoval na pokus hostů, míček vypichuje a posílá na polovinu hostů.
51:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý bez asistence (9:7).
49:09
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (8:7).
48:17
Domácí momentálně ve výhodách, takže jen přerušují akce hostů.
45:21
Na hřišti i mimo něj panuje nepříjemná atmosféra, hráči se téměř vždy ohrazují proti výroku rozhodčích, minuty zápasu ubíhají a hosté si viditelně nechtějí připsat první prohru sezóny.
45:20
Vyloučen hráč Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:54
Hippos teď velmi s rozvahou, míček poklízí za bránu Růžičky.
43:38
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
42:55
Růžička, čekajíc připraven v bráně snad na všechno, vychytal rychlou střelu po zemi.
40:41
Vyloučen hráč David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
38:40
Atmosféra na hale houstne.. Hostům se jasně nelíbí skóre na tabuli..
38:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Tomáš Hrubý (8:6).
36:18
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Michal Hrubý (7:6).
34:51
Dvořák O. nestihl poslat míček na výbrně čekajícího Halma před bránou, a tak z toho není nic. Domácí celek se nyní více rozehrál, hra působí sebevědoměji i přes počet padajících gólů..
33:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Vaňásek, asistoval Adam Kobr (6:6).
33:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Marek Cifra (6:5).
32:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Tomáš Hrubý (6:4).
32:42
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Petr Tlustoš (5:4).
31:39
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (4:4).
31:07
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:30
Hippos teď jako by otočil hru, při akcích na bránu hostů je vidět lepší komunikace mezi hráči, přesné přihrávky a ještě lepší střely. Dle průpočtů vrchního počítače střel se však počet střel snížil.
25:57
Dvořák O. dnes opět tradičně předvádí kolotoče u mantinelů. Ze všech potencionálních průšvihů se tak dokázal vždy vymotat.
23:26
Ve hře je více cítit tlak, možná i proto se Hippos více prosazuje v obraně, kde nyní nechybí důraz. Pro hosty je tak těžké svůj gólový náskok znovu navýšit.
20:00
20:00
18:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Vít Petříček (3:4).
17:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Milan Koubek (2:4).
14:00
Hezká akce hostů, s přidanou hodnotou přihrávek z otočky.. Hostům při cestě k bráně Růžičky nikdo nebránil.
12:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (2:3).
11:20
Obrana hrochů teď trochu zaspala a mohla z toho být nepřítmnost. Hosté přesnými přihrávkami dostali míček před bránu a chtěli zakončit, bez ohrožení obrany domácích, ale minuli.
09:11
Dorážky hostů jsou momentálně trochu nevypočítané, míčky míří nad bránu.
06:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (2:2).
05:54
V soubojích u mantinelů a dobíhání do soubojů jsou jasně úspěšnější hosté. S míčkem vybíhají od mantinelů s velkou lehkostí.
04:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Ossendorf, asistoval Vojtěch Novák (1:2).
03:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Vaňásek, asistoval Milan Koubek (1:1).
03:16
Dvořák O. pokračuje ve své neodbytnosti a s protihráči se s míčkem vůbec nemaže. Kvalitní pokrytí míčku tak snad bude cesta k úspěchu.
00:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Filip Dvořák (1:0).
00:54
Krásnou střelou do pravého volného rožku hned v úvodu otevírá skóre domácích Dvořák O., důvodem bude zajisté rodinná spolupráce s Dvořákem F. Hezká podívaná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Kršek a Petr Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Olejár; hráči v poli: David Vaňásek, Tomáš Vítek, Petr Lesák, Milan Koubek, Adam Kobr
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Petr Tlustoš, Michal Hrubý, Lukáš Zeisel
00:00
.Dobrý večer do všech florbalových domácností. Vítáme Vás online zápisu utkání mezi domácím celkem Hippos Žďár nad Sázavou a FTC Vysoké Mýto.