3:2
4:1
1:0

FAT PIPE Aligators Šitbořice - FBC Intevo Třinec  8:7p
28. Petra Ondráčková, 31. Petra Ondráčková, 36. Petra Ondráčková, 54. Pavla Buráňová, 56. Veronika Králová, 56. Tereza Lengálová, 58. Tereza Lengálová, 65. Tereza Lengálová - 1. Adéla Šibrová, 16. Lucie Mišúnová, 18. Lucie Blažková, 19. Veronika Enenkelová, 26. Veronika Enenkelová, 40. Veronika Enenkelová, 58. Petra Bieleszová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 27 - Dagmar Šteglíková 18; po třetinách: 0:4, 3:2, 4:1, 1:0;
64:45
64:59
střely po prodloužení Aligators: 1 Třinec: 4
64:59
střely celkem Aligators: 26 Třinec 34
64:59
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Svou laxností jsme tady nechali 2 body. Za stavu 0:5 jsme si mysleli, že soupeř už nebude vzdorovat a přestali jsme hrát a soustředit se na pokyny. Až takoví mistři světa ještě nejsme, aby to šlo samo. Bohužel bojujeme hlavně sami se sebou. Gratuluji soupeři."
64:59
Komentář trenéra domácích Zdeňka Dolíhala: První třetina byla z naší strany hodně špatná. Opakovaný nedůraz v obraně, který soupeř perfektně trestal. Ale 5 gólů ve florbale není problém, který by za 40 minut nešel vyřešit. Hrály jsme jako tým, změnili jsme práci v obraně a šlo to. Vytrvalým tlakem jsme zápas postupně zlomili na svoji stranu. Skvělý výkon našich hráček! Děkujeme kvalitnímu soupeři a přejeme hodně štěstí  v dalších kolech.
64:45
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Tereza Lengálová, asistoval Petra Ondráčková (8:7).
57:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Natálie Kawuloková (7:7).
57:10
A máme znovu vyrovnáno , Bieleszová vymetla pavučiny v brance Sadílkové
57:00
Timeout FBC Intevo Třinec
57:00
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Tereza Lengálová, asistoval Veronika Muselíková (7:6).
57:00
Dlouhý balon za obranu od Muselíkové propadl až k Lengálové a ta obrací zápas na stranu domácích
55:36
55:36
A máme vyrovnáno Ondráčková přihrála na neobsazenou Lengálovou a ta vyrovnává na 6:6
55:17
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Veronika Králová, asistoval Petra Drápalová (5:6).
55:17
Drápalová našla Královou a ta nekompromisně pod víko snižuje na 5:6
53:58
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Pavla Buráňová, asistoval Veronika Králová (4:6).
53:58
Buráňová snižuje na rozdíl 2 branek
52:48
Aligators se tlačí za snížením, ale obrana Třince zatím zvládá na výbornou
51:00
Mišunová se řítila sama na Sadílkovou, ale ta předvedla výborný zákrok a skore se nemění
39:46
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Anna Szücsová (3:6).
39:38
Sadílková předvedla skvělý zákrok proti Enenkelové
36:03
Třinec se snaží dostat zpět do zápasu, ale Sadílková zatím ve velké pohodě
35:41
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Petra Ondráčková bez asistence (3:5).
35:41
Ondráčková kompletuje hattrick a snižuje na 3:5
30:55
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Tereza Lengálová (2:5).
30:55
Lengálová vyslala krásnou přihrávku na Ondráčkovou a ta krásnou střelou dává Aligators naději na obrat
27:56
27:56
Ondráčková krásně prošla obranou Třince a snižuje na 1:5
25:22
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Lucie Mišúnová (0:5).
21:25
Vyloučen hráč Sabina Mátlová družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za blokování hokejky.
17:33
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lucie Blažková, asistoval Denisa Gawryšová (0:3).
17:33
Gawryšová rychle rozehrála z rohu a našla Blažkovou a ta vymetla pavučiny v domácí brance
17:05
Martincová našla před brankou volnou Pražákovou, ale ta byla zablokována
15:39
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Veronika Enenkelová (0:2).
15:33
Mišunová napoprvé promáchla přihrávku Šibrové, ale napodruhé už mění skore utkání a hosté vedou 0:2
13:30
Domácí teď nepouštějí Třinec k žádné šanci, ale hosté stále vedou o gol
12:39
Buráňová teď vyslala dobrou ránu, ale trefila pouze tyč
07:18
Kohoutková krásně našla Jégrovou, ale ta pálila pouze do betonů hostující golmanky
00:24
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Veronika Enenkelová (0:1).
00:24
Širbrová využila krásnou kolmici Enenkelové a posílá hosty do vedení
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Dagmar Šteglíková; hráči v poli: Veronika Enenkelová, Adéla Šibrová, Anna Szücsová, Klára Hrobařová, Lucie Mišúnová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Šitbořice: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Iva Váňová, Anna Hanusová, Karolína Kohoutková, Sabina Mátlová, Eliška Jégrová