2:1
2:1
- : -

FBC VŠTJ Ekonom Praha - Panthers Praha D 5:2
7. Jan Daněček, 21. Matyáš Troup, 23. Matyáš Troup, 25. Marek Halas, 26. Jan Daněček - 14. Petr Nepraš, 28. Adam Král; rozhodčí: Tomáš Tóth - David Hertz; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Ziba ? - Lukáš Hušek ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:1;
36:00
27:38
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil Adam Král bez asistence (5:2).
25:25
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Jan Daněček, asistoval Marek Halas (5:1).
24:29
Vyloučen hráč Vojtěch Majer družstva Panthers Praha D na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:20
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Marek Halas, asistoval Matyáš Troup (4:1).
24:00
24:00
22:52
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Matyáš Troup, asistoval Kamil Jiránek (3:1).
20:11
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Matyáš Troup, asistoval Jan Galgonek (2:1).
13:55
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil Petr Nepraš, asistoval Vojtěch Majer (1:1).
13:15
Vyloučen hráč Ondřej Bendík družstva Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
06:36
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha D:
00:00
Line-up domácích FBC VŠTJ Ekonom Praha: brankář: Martin Ziba; hráči v poli: Jan Galgonek, Jan Daněček, Marek Halas, Kamil Jiránek, Martin Brodík